Podróżowanie samemu nie jest komfortowe, zwłaszcza jeśli jest się kobietą i podróżuje się autem z obcym człowiekiem. FREE NOW uruchomiło usługę “Dla niej”, z której mogą korzystać jedynie kobiety. Czy nowa forma przewozów się przyjmie?

FREE NOW startuje z nową usługą z myślą o kobietach

Nigdy nie wiemy, co kryje się w głowie danej osoby. Nie każdy ma czyste zamiary w stosunku do kobiet. Niestety, takie są realia tego świata i miejmy nadzieję, że z czasem się to zmieni. Podróżowanie autem z obcym mężczyzną nie jest komfortowe dla większości kobiet, dlatego też Free Nowa, usługa oferująca przewozy wyszła z pewną inicjatywą.

Przeczytaj także: Ashleigh Barty szokuje świat! 25-latka kończy karierę!

Kobiety, które czują dyskomfort podczas podróżowania jednym samochodem z obcym mężczyzną, mogą skorzystać z nowej funkcji “Dla niej”. Nowa usługa dostępna jest w aplikacji FREE NOW i ma dbać o bezpieczeństwo kobiet podczas poruszania się samochodem z obcą osobą.

Usługa “Dla niej” ma dbać o bezpieczeństwo kobiet.

“Dla niej”, czyli nowa usługa, powstała z myślą o bezpieczeństwie kobiet. Nowa funkcja dostępna jest jedynie dla Pań. Samochody, które można zamówić, będą prowadzone tylko przez kobiety, co ma zapewnić większy komfort psychiczny pasażerkom i zadbać o ich bezpieczeństwo. Firma informuje również, że celem akcji jest także “promowanie widoczności kobiet w zawodach postrzeganych jako stereotypowo męskie.”

free now

Nowa funkcja dostępna jest jak na razie tylko w Trójmieście i jak podaje FREE NOW, znajduje się dopiero w fazie testów. Jeśli popyt na usługę będzie duży, funkcja zostanie rozszerzona o Warszawę i Kraków. Firma nie wyklucza, że w późniejszych terminach trafi ona również do pozostałych miast w Polsce.

Źródło: FREE NOW