Przejazdy tylko dla kobiet. FREE NOW startuje z nową usługą!

Podróżowanie samemu nie jest komfortowe, zwłaszcza jeśli jest się kobietą i podróżuje się autem z obcym człowiekiem. FREE NOW uruchomiło usługę „Dla niej”, z której mogą korzystać jedynie kobiety. Czy nowa forma przewozów się przyjmie?

FREE NOW startuje z nową usługą z myślą o kobietach

Nigdy nie wiemy, co kryje się w głowie danej osoby. Nie każdy ma czyste zamiary w stosunku do kobiet. Niestety, takie są realia tego świata i miejmy nadzieję, że z czasem się to zmieni. Podróżowanie autem z obcym mężczyzną nie jest komfortowe dla większości kobiet, dlatego też Free Nowa, usługa oferująca przewozy wyszła z pewną inicjatywą.

Przeczytaj także: Ashleigh Barty szokuje świat! 25-latka kończy karierę!

Kobiety, które czują dyskomfort podczas podróżowania jednym samochodem z obcym mężczyzną, mogą skorzystać z nowej funkcji „Dla niej”. Nowa usługa dostępna jest w aplikacji FREE NOW i ma dbać o bezpieczeństwo kobiet podczas poruszania się samochodem z obcą osobą.

Usługa „Dla niej” ma dbać o bezpieczeństwo kobiet.

„Dla niej”, czyli nowa usługa, powstała z myślą o bezpieczeństwie kobiet. Nowa funkcja dostępna jest jedynie dla Pań. Samochody, które można zamówić, będą prowadzone tylko przez kobiety, co ma zapewnić większy komfort psychiczny pasażerkom i zadbać o ich bezpieczeństwo. Firma informuje również, że celem akcji jest także „promowanie widoczności kobiet w zawodach postrzeganych jako stereotypowo męskie.”

free now

Nowa funkcja dostępna jest jak na razie tylko w Trójmieście i jak podaje FREE NOW, znajduje się dopiero w fazie testów. Jeśli popyt na usługę będzie duży, funkcja zostanie rozszerzona o Warszawę i Kraków. Firma nie wyklucza, że w późniejszych terminach trafi ona również do pozostałych miast w Polsce.

Źródło: FREE NOW

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Nowy Need for Speed Unbound będzie wydany jeszcze w 2022 r

Dosyć długo, bo już trzy lata Electronic Arts każe...

Intel prezentuje 13 generację procesorów Intel Core

Podczas konferencji Innovation Pat Gelsinger, Intel zaprezentował także 13...

Roger Federer pożegnał się z tenisem! Były łzy wzruszenia.

Po finałowym meczu turnieju pokazowego Laver Cup Roger Federer...

CoD Modern Warfare 2 ma ogromny problem. A to tylko wersja beta!

Activision dopiero przygotowuje się do premiery CoD Modern Warfare...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj