Przyszłoroczny Apple Watch będzie posiadał glukometr i alkomat?

Smartwatche to bardzo przydatne urządzenia, które nie tylko zwiększają komfort korzystania że smartfona, ale również pomagają dbać o nasze zdrowie. Najnowsze przecieki mówią, że przyszłoroczny Apple Watch będzie oferował jeszcze większych wachlarz funkcji!

Zegarki od producenta z nadgryzionym jabłkiem są daleko przed konkurencją

Apple to marka, która może wywoływać dużo kontrowersji, m.in. cenami swoich urządzeń. Jednak trzeba oddać im to, że pod względem rozwiązań technologicznych nie mają sobie równych. Doskonałym przykładem jest tutaj rynek smartwatch, gdzie Apple Watch jest niekwestionowanym liderem. Każdy nowy zegarek od amerykańskiego producenta jest niezwykle popularny.

Przeczytaj także: Apple ma kłopoty z dostawą części. Pośpiesz się z zakupem!

Reklama

Największą zaletą Apple zdecydowanie jest ekosystem, który w połączeniu Apple Watch z innymi produktami producenta jest niezwykle komfortowy i intuicyjny. Zegarki również posiadają bardzo atrakcyjny design i responsywność. To, że ich baterie nie są bardzo pojemne nie jest przeszkodą dla użytkowników.

apple watch
Zegarki Apple są bez wątpienia najpopularniejszymi urządzeniami tego typu na rynku.

Teraz Apple może jeszcze bardziej odjechać konkurencji, ponieważ w przyszłorocznych zegarkach ma pojawić się funkcja alkomatu, glukometru oraz ciśnieniomierza. Takie informacje podał dziennik The Telegraph.

Apple Watch z funkcjami, których nie posiada żaden inny zegarek na rynku

Brytyjski dziennik online podał, że przyszłoroczne smartwatche Apple zostaną wyposażone w funkcje, które jeszcze lepiej pozwolą na monitorowanie kwestii zdrowotnych. Brytyjska firma Rockley Photonics przekazała, że ich sensory, które wykorzystują światło podczerwone w celu mierzenia poziomu alkoholu i glukozy trafią na rynek w 2022 roku.

Skąd informacje, że technologia zostanie wykorzystana w przyszłorocznych Apple Watch 8? Startup ogłosił wejście na rynek nowojorskiej giełdy, w dokumentacji można było zobaczyć, że głównym klientem jest właśnie firma Apple.

Patrząc na te wszystkie informacje możemy mieć pewność, że przyszłoroczny Apple Watch będzie posiadał alkomat, glukometr i ciśnieniomierz na swoim wyposażeniu. Jest to ciekawa informacja dla osób, które chorują na cukrzyce i tych, którzy borykają się z problemami związanymi z ciśnieniem.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama