ps plus

PS Plus na sierpień 2021. Dzięki przeciekowi, poznaliśmy ofertę Sony!

Jak co miesiąc, Sony przygotowuje trzy darmowe gry dla abonamentów PlayStation Plus. Dzięki przeciekowi poznaliśmy ofertę PS Plus na sierpień 2021. W co zatem zagramy w przyszłym miesiącu?

Sony zdradziło swoją ofertę na sierpień

W dzisiejszych czasach niczego nie da się utrzymać w tajemnicy, a wszystko może zdradzić moment nieuwagi. Tak stało się w przypadku Sony. Na oficjalnej stronie PlayStation pojawiła się informacja na temat gier PS Plus. Abonenci, którzy korzystają z usługi PlayStation Plus, zacierają już ręce, ponieważ oferta na sierpień 2021 to trzy naprawdę bardzo dobre tytuły.

Warto podkreślić, że nie są to żadne plotki, ponieważ grafika z grami na PS Plus w sierpniu pojawiła się na oficjalnej, anglojęzycznej stronie konsoli PlayStation. Poniżej możecie zobaczyć zrzut ekranu.

PS plus sierpień 2021
Zrzut ekranu z wpadki Sony, które udostępniło ofertę PS Plus na przyszły miesiąc.

PS Plus na sierpień 2021 – w co zagramy?

PS Plus na sierpień 2021 to trzy tytuły, które spodobają się graczom. Pierwszym z nich jest Hunter’s Arena: Legends. Jest to gra RPG, która posiada w sobie także tryb Battle Royale. O tym, że gra Mantisco pojawi się w sierpniowym PS Plus, wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu.

Drugim tytułem będzie dobrze znana seria Plants vs. Zobmies: Battle for Neighborville. Jeśli nie wiecie, o co chodzi, to już tłumaczymy. W grze musimy chronić swojej posesji przed atakiem zombie. Naszą główną bronią są rośliny, które mają specjalne umiejętności, dzięki którym są w stanie przeciwstawić się armii umarłych.

Przeczytaj także: Gry z PlayStation trafią… na Netflix?

Ostatnim tytułem, który pojawi się w ofercie PS Plus na sierpień 2021, jest Tennis World Tour 2. Tytuł ten z pewnością przypadnie do gustu fanom tenisa ziemnego oraz tym, którzy przez oglądanie Igrzysk Olimpijskich będą chcieli samemu poczuć się, jak najlepsi sportowcy na świecie.

Źródło: Pushsquare