126
Views

Jak co miesiąc, Sony przygotowuje trzy darmowe gry dla abonamentów PlayStation Plus. Dzięki przeciekowi poznaliśmy ofertę PS Plus na sierpień 2021. W co zatem zagramy w przyszłym miesiącu?

Sony zdradziło swoją ofertę na sierpień

W dzisiejszych czasach niczego nie da się utrzymać w tajemnicy, a wszystko może zdradzić moment nieuwagi. Tak stało się w przypadku Sony. Na oficjalnej stronie PlayStation pojawiła się informacja na temat gier PS Plus. Abonenci, którzy korzystają z usługi PlayStation Plus, zacierają już ręce, ponieważ oferta na sierpień 2021 to trzy naprawdę bardzo dobre tytuły.

Warto podkreślić, że nie są to żadne plotki, ponieważ grafika z grami na PS Plus w sierpniu pojawiła się na oficjalnej, anglojęzycznej stronie konsoli PlayStation. Poniżej możecie zobaczyć zrzut ekranu.

PS plus sierpień 2021
Zrzut ekranu z wpadki Sony, które udostępniło ofertę PS Plus na przyszły miesiąc.

PS Plus na sierpień 2021 – w co zagramy?

PS Plus na sierpień 2021 to trzy tytuły, które spodobają się graczom. Pierwszym z nich jest Hunter’s Arena: Legends. Jest to gra RPG, która posiada w sobie także tryb Battle Royale. O tym, że gra Mantisco pojawi się w sierpniowym PS Plus, wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu.

Drugim tytułem będzie dobrze znana seria Plants vs. Zobmies: Battle for Neighborville. Jeśli nie wiecie, o co chodzi, to już tłumaczymy. W grze musimy chronić swojej posesji przed atakiem zombie. Naszą główną bronią są rośliny, które mają specjalne umiejętności, dzięki którym są w stanie przeciwstawić się armii umarłych.

Przeczytaj także: Gry z PlayStation trafią… na Netflix?

Ostatnim tytułem, który pojawi się w ofercie PS Plus na sierpień 2021, jest Tennis World Tour 2. Tytuł ten z pewnością przypadnie do gustu fanom tenisa ziemnego oraz tym, którzy przez oglądanie Igrzysk Olimpijskich będą chcieli samemu poczuć się, jak najlepsi sportowcy na świecie.

Źródło: Pushsquare

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.