PS Plus na sierpień 2022 – poznaliśmy listę gier!

Japoński gigant ujawnił gry, które będą dostępne w abonamencie PS Plus na sierpień 2022 roku. Sony przygotowało coś dla miłośników jazdy na deskorolce oraz kultowej serii Yakuza! Gry będą dostępne na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5! W co zagramy?

Sony potwierdza wcześniejszy wyciek gier

Kilka dni temu w sieci pojawiła się lista gier, która miała być prawdopodobną propozycją tytułów w PS Plus na sierpień 2022. Przeciek się potwierdził i Sony w przyszłym miesiącu udostępni graczom takie tytuły jak Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, które będą dostępne zarówno na konsole PlayStation 4, jak i PS 5. Kolejny tytułem będzie Yakuza: Like a Dragon na PS5 i PS4 oraz Little Nightmares dostępne tylko dla posiadaczy konsol nowej generacji.

Przeczytaj także: EA tworzy grę Black Panther. Będzie tak dobra jak Spider-Man od Sony?

Reklama

Wyżej wymienione gry PS Plus na sierpień 2022 będą dostępne za darmo dla abonentów najniższego z nowych planów subskrypcji od Sony, czyli PlayStation Plus Essential. Z propozycji japońskiego giganta na pewno ucieszą się fani jeżdżenia na deskorolce oraz miłośnicy mafijnych porachunków. Little Nightmares to z kolei platformówka, która skutecznie zabije czas!

ps plus na czerwiec PS Plus na sierpień 2022
PS Plus na sierpień 2022 - poznaliśmy listę gier!

PS Plus na sierpień 2022 – lista gier

W PS Plus na sierpień 2022 znajdziemy gry różnych gatunków. Przede wszystkim ucieszeni będą fani sportów ekstremalnych. Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 to remaster kultowych tytułów, które pojawiły się na rynku w 2020 roku. Yakuza: Like a Dragon to z kolei kolejna odsłona kultowej serii, której fabuła rozgrywa się w 2019 roku. Główny bohater opuszcza więzienie po 18 latach za zbrodnie, które dokonał jego szef. Natomiast Little Nightmares to platformówka, której historia rozgrywka się w mrocznym świecie.

  • Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (PS5 / PS4)
  • Yakuza: Like a Dragon (PS5 / PS4)
  • Little Nightmares (PS4)

Źródło: PlayStation Plus

Reklama