77
Views

PUMA – znane wszystkim przedsiębiorstwo tworzące ubrania oraz Butter Goods, australijska marka skateboardowa prezentują wspólną kolekcję nawiązującą do lat 90-tych.

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię powrót do lat 90-tych. W sumie, to czas, kiedy dorastałem. Może dlatego mocno identyfikuję się z kolekcjami, które nawiązują do tych czasów. I dlatego też prezentowana kolekcja bardzo mocno mi odpowiada. Oczywiście, przeważają tu printy, które mogą pokrywać całą powierzchnię ubrań, efektowne nadruki, a także retro kroje i jak na markę przystało, akcenty inspirowane sportem.

Puma i Butter Goods we wspólnej kolekcji

Od kilku dni możecie w wybranych sklepach partnerskich, lub za pośrednictwem strony PUMA.com przeglądać (i oczywiście kupować) nowości z drugiej odsłony współpracy obu marek. Możemy zobaczyć między innymi model Slipstream Lo w dwóch wersjach kolorystycznych. Ciekawie wypada również sylwetka Suede VTG, która przecież jest jedną z tych kultowych. Kolekcja “oferuje” również polo z grafiką sportowca na froncie. Wśród produktów znajdziecie również bluzy z kapturem, koszulki, a także czapki i torbę.

Jako, że Puma i Butter Goods nawiązują do sportu i muzyki – szczególnie lat 90-tych, warto posłuchać fajnego seta z tamtych lat.

Kategoria artykułu
Moda męska
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.