Connect
To Top

Qarson oferuje wynajem aut marki Tesla

Początkowo Qarson oferował samochód elektryczny Tesla Model 3. Jak widać, zainteresowanie abonamentem takich pojazdów jest duże, ponieważ przedsiębiorstwo zdecydowało się na oferowanie także Modelu S oraz X. Auta dostępne są na stronie internetowej qarson.pl oraz w punktach sprzedaży w największych galeriach handlowych w kraju.

Qarson wynajmuje elektryki marki Tesla

Dwa tygodnie temu Qarson rozpoczął wynajem samochodu elektrycznego Tesla Model 3. Firma rozszerza swoje portfolio elektryków. Zainteresowani “eko jazdą” mogą zainteresować się kolejnymi modelami – Modelem S oraz Modelem X. Jak wynika z danych Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR, od początku 2019 roku zarejestrowano 34 modeli marki Tesla. Co ciekawe, tylko 10 aut było nowych. Kto miał dotąd trudności napotykane przy imporcie samochodu na własną rękę z USA może już odetchnąć z ulgą. Od dziś, by jeździć nową Teslą wystarczy skorzystać z abonamentu Qarsona.

Tesla na abonament w ofercie Qarson

Na początek firma wprowadziła do swojej oferty Teslę 3: Standard Plus Range oraz Long Range. Do oferty właśnie weszły Tesla Model S: Standard Plus Range, Long Range i Performance oraz Tesla Model X: Standard Plus Range 5, 6 i 7, Long Range 5, 6 i 7 oraz Performance 5, 6 i 7.

Ile kosztuje wynajem Tesli w abonamencie?

Koszt miesięcznego abonamentu dla Tesli S to w zależności od wybranej wersji przedział od 6 599 zł brutto do 9 999 zł brutto przy umowie abonamentowej podpisywanej na 24 lub 36 miesięcy. We wszystkich przypadkach opłata startowa wynosi 29 999 zł brutto. O 10 000 zł więcej wynosi opłata startowa dla Tesli X (39 999 zł brutto). Mówimy tu o miesięcznym abonamentcie rzędu 7 199-10 999 zł brutto w zależności od wersji modelu oraz czasu trwania umowy abonamentowej na 24 lub 36 miesięcy. Standardowo wszelkie przeglądy i naprawy są w cenie. Do abonamentu można opcjonalnie dokupić opony zimowe lub całoroczne, a także zwiększony pakiet kilometrów. Samochód można odebrać w takich miastach jak Warszawa, Katowice, Poznań, Gdańsk, Szczecin czy Kraków.

Wszystkie modele Tesli dostępnych w abonamencie Qarsona są dostępne na stronie: https://www.qarson.pl/oferta/tesla

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media