Gdzie oglądać El Clasico
Gdzie oglądać El Clasico

Real Madryt – FC Barcelona w sobotę. Gdzie oglądać El Clasico?

Hiszpańskie derby w najbliższą sobotę. Gdzie oglądać El Clasico?

Ponad dwieście spotkań za nami. Pierwsze z nich rozegrane w sezonie 1928/29. Praktycznie taka sama ilość zwycięstw. Co ciekawe, rywalizacja reprezentantów Katalonii i Kastylii od początku miała podłoże zarówno kulturowe, jak i polityczne. Kto zwycięży podczas najbliższego Derbi Espanol? Zdania są podzielone. Jedno jest pewne – warto oglądać mecz Real Madryt – FC Barcelona, ponieważ emocje za każdym razem sięgają zenitu. Tym bardziej, że Real przegrał na Camp Nou w październiku ubiegłego roku z Barceloną. Dlatego zapewne będzie chciał się zrewanżować po wysokiej (5:1) porażce. Nasuwa się jeszcze jedno pytanie. Gdzie oglądać El Clasico? Fani futbolu mają sporo możliwości.

Real Madryt czy FC Barcelona? Kto wygra El Clasico?
Real Madryt czy FC Barcelona? Kto wygra El Clasico?

 

Real Madryt – FC Barcelona 02.03.2019. Gdzie oglądać mecz?

Pierwszym sposobem, i oczywiście najlepszym jest wyjazd do Madrytu, by to właśnie na żywo, na Estadio Santiago Bernabéu móc kibicować ulubionej drużynie. Na chwilę obecną można jeszcze kupić bilet na derby za około 600 – 1000 zł w zależności od miejsca, jednak liczba miejsc w błyskawicznym tempie maleje. Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na podróż do Hiszpanii. Gdzie oglądać El Clasico? Możemy obejrzeć to spotkanie na kanale Eleven Sports. Mecz Real Madryt – FC Barcelona rozpocznie się o godzinie 20:45. Dostęp do tej telewizji możliwy jest po wykupieniu abonamentu, którego cena zaczyna się od 15,90 zł za miesiąc. Innym sposobem, tym razem darmowym na oglądanie meczu jest założenie konta na stronie STS lub Fortuna. Darmowa transmisja Real Madryt – FC Barcelona rozpocznie się przed 21:00. Jeśli chcielibyście jednak wyjść ze znajomymi, by oglądać El Clasico i wcale nie macie na myśli pubu możecie oglądać starcie tych odwiecznych rywali na dużym ekranie. To za sprawą kina Helios, które za niecałe 30 złotych oferuje transmisję tych dwóch drużyn.

Jak myślicie, kto wygra? Czy tym razem wynik będzie pozytywny dla drużyny z Madrytu? A może znów FC Barcelona pokaże, że jest silniejsza? Dajcie znać w komentarzach!