78
Views

Realme to marka, która kojarzona jest głównie z rynkiem smartfonów i urządzeń mobilnych. Chińczycy planują jednak działać również na innych rynkach, dlatego też postanowili stworzyć swój pierwszy monitor. W sieci pojawiły się nieoficjalne zdjęcia urządzenia.

realme wprowadza do swojej oferty monitor

Marka realme zasłynęła przede wszystkim z tworzenia smartfonów, które oferują bardzo dobry stosunek wydajności do ceny. W ofercie producenta znajdują się także m.in. słuchawki bezprzewodowe, opaski sportowe czy nawet telewizory. Wkrótce do tego grona dołączy także pierwszy monitor w historii marki!

Przeczytaj także: Redragon APS Pro K607P – interesująca klawiatura niskoprofilowa

Oczywiście, jak to bywa w świecie technologicznym, utrzymanie w tajemnicy wyglądu czy specyfikacji urządzenia graniczy z cudem i tak samo jest w przypadku monitora od realme. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia monitora, po których możemy co nieco określić, co będzie oferował monitor. Jego premiera ma odbyć się 26 lipca podczas wydarzenia organizowanego w Indiach.

Monitor będzie jednym z wielu urządzeń, które zostaną zaprezentowane 26 lipca

Monitor firmy realme, patrząc po zdjęciach, ma oferować trzy złącza – HDMI, USB C oraz VGA. Obecność złącza VGA, może sugerować, że mówimy tutaj o budżetowym modelu, a nie gamignowej propozycji. Sprzęt został oznaczony kodem RMV2201. Według przecieków urządzenie ma oferować przekątną wyświetlacza na poziomie 23,8-cala i cienkie ramki z każdej strony.

Pierwszy w historii marki realme monitor ma zostać zaprezentowany podczas specjalnego wydarzenia, które odbędzie się 26 lipca. Monitor nie będzie jedynym urządzeniem tam pokazanym. Sugeruje się, że marka przedstawi nowy tablet Pad X, który swoją chińską premierę miał już w maju. Co więcej, wtedy ma odbyć się również premiera inteligentnego zegarka Watch 3 oraz dwóch par bezprzewodowych słuchawek – Buds Air 3 Neo i Buds Wireless 2S.

Źródło: Tech4Gamers

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.