Premiera Xiaomi Redmi Note 8 Pro w Polsce już 23 września!

Smartfon Xiaomi Redmi Note 8 Pro został zaprezentowany światu pod koniec sierpnia tego roku. Firma Xiaomi niespełna tydzień temu poinformowała, że bije on rekordy sprzedaży na lokalnym rynku, gdzie został szczególnie doceniony przez użytkowników za poczwórny aparat fotograficzny oraz wydajne podzespoły bazowe. Wielu fanów marki Xiaomi w Polsce nie mogło się zatem doczekać, by zobaczyć to urządzenie na żywo. Dobrą informacją zatem jest to, że premiera tego smartfona w naszym kraju nastąpi już 23 września, czyli w nadchodzący poniedziałek.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro – Konferencja już w poniedziałek

Firma Xiaomi rozesłała zaproszenia na wydarzenie prasowe, które odbędzie się w nadchodzący poniedziałek w Katowicach. Konferencja rozpocznie się o godzinie 16 i potrwać ma co najmniej do 19. Co istotne, każdy z Was może w niej wziąć udział. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań w konkursie przygotowanym przez producenta i czekać na maila zwrotnego.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro – Jakie ceny?

Według najnowszych doniesień ceny Xiaomi Redmi Note 8 Pro w naszym kraju będą wynosić odpowiednio około 1200 złotych za wersję wyposażoną w 6 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 64 GB pamięci na pliki i około 1300 złotych za wariant z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci na pliki. Na rynku smartfony zadebiutują najpewniej kilka dni po premierze. W najbardziej optymistycznym wariancie będziemy Redmi Note 8 Pro będziemy mogli kupić już we wtorek.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro – Specyfikacja techniczna

Smartfon Redmi Note 8 Pro wyposażony został w ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G90T z zegarem 2 GHz, 6 GB lub 8 GB pamięci operacyjnej RAM typu LPDDR4 oraz 64 GB lub 128 GB pamięci na pliki, którą bez problemu rozszerzymy za pomocą karty microSD o maksymalnej pojemności do 256 GB. Obraz wyświetlany jest na 6,53-calowym ekranie IPS, pracującym w rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli. Oferuje on zagęszczenie pikseli rzędu 395 ppi. Najciekawszy w tym smartfonie jest aparat główny, a raczej aż cztery aparaty. Znajdziemy tutaj optykę 64 megapiksele, 8 megapikseli i dwie po 2 megapiksele.

 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Test projektora Optoma GT1080e