132
Views

Electronic Arts ma się czym chwalić, ponieważ najnowsza i zarazem ostatnia odsłona stworzona we współpracy z Międzynarodową Federacją Piłkarską zalicza bardzo dobre wyniki. Rekordowy start FIFA 23 potwierdzają dane przekazane przez producenta.

Rekordowy start FIFA 23 potwierdzony w liczbach

Już od jakiegoś czasu wiemy, że FIFA 23 będzie ostatnim tytułem, który powstanie we współpracy Electronic Arts i Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej FIFA. Po ponad 30 latach współpracy oba podmioty postanowiły zakończyć wspólny projekt. W przyszłym roku na rynku pojawi się EA SPORTS FC. Niemniej jednak gracze dalej grają w wirtualną piłkę od EA, ponieważ rekordowy starta FIFA 23 potwierdzają liczby.

FIFA 23 za 29 groszy! Epic będzie realizować zamówienia! FIFA 23 działa, Rekordowy start FIFA 23. Electronic Arts chwali się wynikami!
FIFA 23 przyciągnęła przed ekrany rekordową liczbę graczy!

Przeczytaj także: Co z Fallout New Vegas 2? Czy gra powstanie? Jest komentarz!

Rekordowy start FIFA 23 to coś, czego spodziewał się chyba każdy, pomimo tego, że gra co roku wygląda bardzo podobnie. Liczby pokazały, że tak dobrze jeszcze nie było i tegoroczna edycja wirtualnych rozgrywek piłkarskich cieszy się bardzo dużą popularnością. Electronic Arts pochwaliło się pierwszymi wynikami gry.

Ogromne zainteresowanie najnowszą odsłoną serii

Electronic Arts ma wiele powodów do radości, ponieważ najnowsza odsłona z serii FIFA przynosi bardzo dobre wyniki. Rekordowy start FIFA 23 tylko to potwierdza. Jak podaje wydawca, w pierwszym tygodniu przed komputery zasiadło ponad 10,3 miliona graczy. Dla porównania poprzednia odsłona przyciągnęła 9,1 miliona osób.

fifa 23, Rekordowy start FIFA 23. Electronic Arts chwali się wynikami!
Obecna gra od EA będzie ostatnią stworzoną na licencji FIFA. Fot. RealSport101

FIFA 23 zalicza więc najlepszy start w historii i pomimo kilku wad cieszy się wielkim zainteresowaniem. Tytuł dostępny jest na komputery PC, konsole nowej i starej generacji oraz na konsolę Google Stadia dlatego też takie wyniki nie powinny nikogo dziwić. Zwłaszcza że FIFA 23 wprowadziło możliwość cross-play.

Źródło: VGC

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.