127
Views

Na stacji kolejowej w Lisbonie top atrakcją była rzeźba XXI wiecznego króla Portugalii Doma Sebastiao. Posąg przeżył w spokoju 126 lat i nie będzie miał szans na powiększenie swojego dorobku. Pewien mężczyzna postanowił wykonać  selfie z rzeźbą portugalskiego króla.

Jak wiadomo perfekcyjne slefie gwarantuje popularność wśród znajomych. Fotograf chciał być bardzo oryginalny i postanowił wskoczyć na posąg aby uścisnąć Sebastiao. Rzeźba nie była jednak zainteresowana wspólną fotografią.  Rozpadła się na drobne części.

Fotograf amator postanowił zbiec z miejsca zdarzenia jednak szybko dopadł go wymiar sprawiedliwości. Z pewnością odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, być może będzie to najdroższe zdjęcie w jego życiu.  Z pozostałości renowatorzy postarają się naprawić posąg i przywrócić go na dawne miejsce.

Należy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa nawet podczas robienia unikalnego zdjęcia. Pozostałości po dawnym posągu możecie zobaczyć jako przestrogę w materiale filmowym poniżej.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=4sv7gQG5bpQ

Kategoria artykułu
Nowe technologie

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.