Site icon MenWorld.pl

Rockstar szykuje remaster RDR i GTA San Andreas?

Rockstar Games w swoim portfolio posiada naprawdę mocne tytuł. Mowa tutaj o serii Grand Theft Auto oraz Red Dead Redemption, które zachwycają graczy na całym świecie. Firma Take-Two, która jest wydawcą gier amerykańskiego studia, poinformowała, że na rynku niedługo pojawią się odświeżone wersje starych gier. O jakich tytułach mowa?

Rockstar szykuje remastery swoich kultowych tytułów?

Wraz z rozwojem technologii wykorzystywanej w grach producenci decydują się na odnowienie starych tytułów, które żyją we wspomnieniach graczy. Oczywiście jest to sposób na jeszcze większy zysk, bo na emocjach grać jest najłatwiej. Jak informuje Take-Two, czyli wydawca popularnego studia Rockstar w obecnie trwającym roku fiskalnym na rynku pojawią się nowe wersje gier, które już wcześniej zostały wydane.

Przeczytaj także: GTA V w dalszym ciągu niezwykle popularne! Co to oznacza dla „szóstki”?

Informacji na temat tego, jakie gry odświeży Rockstar Games, nie ma. Jednak na ten temat wypowiedział się Andy Robinson, dziennikarz serwisu Video Games Chronicle, który już w przeszłości podawał bardzo rzetelne informacje z branży gier. Według dziennikarza grami, które zyskają odświeżoną grafikę, na pewno będą gry z serii Grand Theft Auto.

Studio spełni marzenia graczy?

Ile to razy sam złapałem się na myśleniu, że zagrałbym w GTA San Andreas w nowoczesnej oprawie graficznej. Teraz to może okazać się prawdą, bo jak twierdzi Anderson, Rockstar na pewno odświeży gry z serii Grand Theft Auto. Nie ma jednak informacji, które mówiłyby o konkretnych częściach. W sieci pojawiły się także informacje, które mówią, że jedną z odnowionych gier, będzie pierwsza część Red Dead Redemption. Gra miałaby zostać oparta na silniku drugiej części.

Rockstar
GTA San Andreas w odsłonie next-genowej? Ja się na to piszę!

Na kolejne informacje musimy czekać, jednak jeśli Rockstar będzie dzielił się nimi tak jak w przypadku nadchodzącej odsłony GTA 6, to możemy się ich nigdy nie doczekać. GTA San Andreas z grafiką godną nowoczesnych urządzeń, to byłoby coś. Od razu ruszę na platformę, na której gra byłaby oferowana!

Exit mobile version