Rockstar szykuje remaster RDR i GTA San Andreas?

Rockstar Games w swoim portfolio posiada naprawdę mocne tytuł. Mowa tutaj o serii Grand Theft Auto oraz Red Dead Redemption, które zachwycają graczy na całym świecie. Firma Take-Two, która jest wydawcą gier amerykańskiego studia, poinformowała, że na rynku niedługo pojawią się odświeżone wersje starych gier. O jakich tytułach mowa?

Rockstar szykuje remastery swoich kultowych tytułów?

Wraz z rozwojem technologii wykorzystywanej w grach producenci decydują się na odnowienie starych tytułów, które żyją we wspomnieniach graczy. Oczywiście jest to sposób na jeszcze większy zysk, bo na emocjach grać jest najłatwiej. Jak informuje Take-Two, czyli wydawca popularnego studia Rockstar w obecnie trwającym roku fiskalnym na rynku pojawią się nowe wersje gier, które już wcześniej zostały wydane.

Przeczytaj także: GTA V w dalszym ciągu niezwykle popularne! Co to oznacza dla „szóstki”?

Informacji na temat tego, jakie gry odświeży Rockstar Games, nie ma. Jednak na ten temat wypowiedział się Andy Robinson, dziennikarz serwisu Video Games Chronicle, który już w przeszłości podawał bardzo rzetelne informacje z branży gier. Według dziennikarza grami, które zyskają odświeżoną grafikę, na pewno będą gry z serii Grand Theft Auto.

Studio spełni marzenia graczy?

Ile to razy sam złapałem się na myśleniu, że zagrałbym w GTA San Andreas w nowoczesnej oprawie graficznej. Teraz to może okazać się prawdą, bo jak twierdzi Anderson, Rockstar na pewno odświeży gry z serii Grand Theft Auto. Nie ma jednak informacji, które mówiłyby o konkretnych częściach. W sieci pojawiły się także informacje, które mówią, że jedną z odnowionych gier, będzie pierwsza część Red Dead Redemption. Gra miałaby zostać oparta na silniku drugiej części.

Rockstar
GTA San Andreas w odsłonie next-genowej? Ja się na to piszę!

Na kolejne informacje musimy czekać, jednak jeśli Rockstar będzie dzielił się nimi tak jak w przypadku nadchodzącej odsłony GTA 6, to możemy się ich nigdy nie doczekać. GTA San Andreas z grafiką godną nowoczesnych urządzeń, to byłoby coś. Od razu ruszę na platformę, na której gra byłaby oferowana!

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Przez oszustwo na kryptowaluty 67-latka straciła 200 tys. złotych!

Niestety, ludzie w dalszym ciągu stają się ofiarami oszustów....

Remake Horizon Zero Dawn na horyzoncie? Sony ma pracować nad odświeżeniem gry

Remake Horizon Zero Dawn jest bardzo realny. Sony rzekomo...

Perspektywy zawodowe po studiach prawniczych w 2022 roku

Perspektywy zawodowe po studiach prawniczych w 2022 roku. Studia...

Płaci leasing BMW, a auto stoi od dwóch lat! Wszystko przez brak części!

Kryzys na motoryzacyjnym rynku globalnym sprawił, że nie tylko...

Jerzy Brzęczek został zwolniony z Wisły Kraków!

Wisła Kraków w poprzednim sezonie spadła do I Ligi...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj