Connect
To Top

Rozmiar monitora a jego rozdzielczość. Jaki monitor powinniśmy wybrać?

Duży monitor z niewielką rozdzielczością czy odwrotnie – mały z dużą, oba rozwiązania potrafią skutecznie obniżyć komfort pracy. Ten można osiągnąć wyłącznie dobierając oba parametry tak by współgrały z oczekiwaniami użytkownika. Jak to zrobić opisano w tym poradniku.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Rozmiar ma znaczenie. Także w przypadku monitorów

Większość kupujących monitory zna podstawowe ich parametry widziane gołym okiem – przekątną i rozdzielczość. Niestety prawie nikt nie zastanawia się jak one ze sobą współgrają. Tymczasem ta zależność ma znaczący wpływ na komfort użytkowania. Mało kto zauważa i robi praktyczny użytek z faktu, że rozmiar i rozdzielczość monitora powinny być ze sobą zgrane. Jeżeli nie są, cierpi na tym bardzo komfort pracy. Jaki monitor powinniśmy więc wybrać?

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media