Connect
To Top

Salomon X ULTRA 3 LTR GTX – buty trekkingowe – test

Zdobywanie kolejnych szczytów górskich to dla wielu osób ucieczka od codzienności. Aby nie nabawić się kontuzji musimy wyposażyć się w odpowiednie buty trekkingowe. Sprawdźmy, czy warto brać pod uwagę Salomon X ULTRA 3 LTR GTX. Zapraszam do lektury testu tego modelu.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Zacznijmy od tego, że nie ma butów uniwersalnych

Dlaczego tak rozpoczynam ten tekst? Ponieważ może się okazać, że dla mnie testowane buty Salomon X ULTRA 3 LTR GTX okażą się być idealnym modelem na górskie wędrówki. Z kolei dla kogoś innego będą bardzo niewygodne. Jedno jest pewne – powinniśmy mieć minimum dwie pary. Jedne na zimę, drugie na lato. Dziś testowane buty trekkingowe nadają się głównie na letnie, ewentualnie wczesno-jesienne lub wiosenne wycieczki. Wybierając idealny dla nas model należy sprawdzić przede wszystkim grubość podeszwy. Im twardsza, tym lepsza w przypadku wspinaczek wysokogórskich. Te z miękką podeszwą będą świetnym wyborem, jeśli jednak wolicie spacery na przykład po dolinach, czyli po dobrze ubitym (a więc płaskim) podłożu. 

Zabrałem Salomon X ULTRA 3 LTR GTX na Kasprowy Wierch

Zabrałem Salomon X ULTRA 3 LTR GTX na Kasprowy Wierch

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Podróże

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.