Connect
To Top

Salomon X ULTRA 3 LTR GTX – buty trekkingowe – test

Zdobywanie kolejnych szczytów górskich to dla wielu osób ucieczka od codzienności. Aby nie nabawić się kontuzji musimy wyposażyć się w odpowiednie buty trekkingowe. Sprawdźmy, czy warto brać pod uwagę Salomon X ULTRA 3 LTR GTX. Zapraszam do lektury testu tego modelu.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Salomon X ULTRA 3 LTR GTX 

Testowane przeze mnie buty oferują wysoką stabilność i ochronę dzięki twardej podeszwie. Nie będzie to jednak dobry wybór dla kogoś, kto oczekuje wysokiej przewiewności. To dlatego, że buty posiadają membranę GORE-TEX, która sprawia, że model ten cechuje się wodoodpornością. Jeśli więc złapie Was na szlaku deszcz nie będziecie musieli przerywać wędrówki. Wspominałem o tym, że model ten nadaje się nie tylko na lato, lecz także w tak zwanym okresie przejściowym. To z kolei dzięki wkładce OrthoLite. Została ona zaprojektowana tak, aby przez długi czas zachowywać sprężystość. Dodatkowym jej atutem jest odprowadzanie wilgoci i przykrych zapachów. Salomon X ULTRA 3 LTR GTX to buty wodoodporne. Specjalna membrana GORE-TEX Extended Comfort Footwear została zaprojektowana tak, aby wilgoć gromadząca się w bucie odparowała do atmosfery. Co ciekawe, dzięki gumowym nakładkom, które znajdują się w okolicy palców nasze stopy są chronione, na przykład przed wyboistymi elementami. 

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Podróże

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media