Connect
To Top

Samsung Galaxy Note10 – specyfikacja, cena, dostępność

Samsung Galaxy Note10 został zaprezentowany. Według producenta posiada lepszy S Pen, nowe kreatywne funkcje, profesjonalny aparat oraz oprogramowanie zwiększające efektywność. Seria Galaxy Note10, składająca się z 2 różniących się rozmiarem smartfonów.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Samsung Galaxy Note10 – zaskakujący wygląd

Samsung Galaxy Note10 został zaprezentowany światu. Wygląd, a szczególnie “oko” aparatu na froncie to kwestia dyskusyjna. Tak czy inaczej, po raz pierwszy Galaxy Note dostępny jest w dwóch rozmiarach, co pozwala wybrać urządzenie najlepiej dopasowane do potrzeb. Galaxy Note10 oferuje panoramiczny wyświetlacz Infinity-O o przekątnej 6,3 cala, który umieszczono w najmniejszym jak dotąd smartfonie z serii Galaxy Note. Z kolei ekran Galaxy Note10+ ma przekątną 6,8 cala i jest największym, jaki dotychczas zastosowano w urządzeniach Note. Mimo to, smartfon nadal wygodnie leży w dłoni i jest łatwy w obsłudze.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media