Samsung ma kłopot? Te smartfony restartują się samodzielnie

Samsung w swojej ofercie posiada wiele smartfonów, które mają przeróżne oznaczenia. Jednymi z nich są modele Galaxy z serii a oraz M. Dlaczego o nich wspominamy? Ponieważ modele z tej serii mają problemy z działaniem, a południowokoreański producent nie wypowiedział się na ten temat.

Duży sukces budżetowych serii smartfonów

Samsung w swojej ofercie posiada szereg urządzeń, które można zaliczyć do grupy niższej lub średniej. Inwestycją w te projekty okazała się bardzo dobra, ponieważ smartfony południowokoreańskiego producenta cieszą się dużą popularnością. Telefony te zazwyczaj nie kosztują dużych pieniędzy, oferują przyzwoitą wydajność i dobrze się prezentują, dlatego też zyskały popularność szczególnie na rynku krajów wschodzących.

Przeczytaj także: Samsung kończy z serią Galaxy Note? Wszystko na to wskazuje!

Producent, ku uciesze klientów, często w takich smartfonach stosuje funkcje, które w przeszłości znajdowały się jedynie we flagowych modelach. Polityka firmy jednak uległa zmianie. Zyskali na tym nie tylko konsumenci, ale również i sam producent, który notuje bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Niestety, nie wszystko tak kolorowe, jak się opisuje, ponieważ wielu użytkowników sygnalizuje problemy ze smartfonami z serii Galaxy a i Galaxy M.

Samsung ma problem ze swoimi telefonami

Według raportów, spora grupa użytkowników, którzy weszli w posiadanie smartfonów Samsung Galaxy a i Galaxy M zgłaszają problem. Usterka polega na tym, że urządzenia ze wspomnianych serii nagle się zacinają, a po chwili automatycznie restartują. Problem ten dotyczy urządzeń sprzedawanych na indyjskim rynku i tyczy się takich modeli jak Galaxy M30s, M31, M31s, A50, A50s i A51.

Na tę chwilę nie ma żadnych przesłanek z innych rynków, które potwierdzałyby problemy z telefonami. Można więc się domyślić, że problem ten tyczy się jedynie modeli, które trafiły tylko na ten rynek. Zawieszanie się smartfonów oraz ich automatyczne resetowanie się sprawia, że korzystanie z telefonu jest bardzo trudne. Pojawiły się także modele, które cały czas próbowały się uruchomić. Głosy o tym problemie pojawiają się od kilku miesięcy. Samsung w żaden sposób jednak nie odniósł się do tej sytuacji.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Holandia vs Argentyna. Pierwsza ćwierćfinałowa para MŚ 2022!

A jednak. Po zaciętym spotkaniu Argentyna - Australia, które...

Autostrada A4 będzie darmowa? To by było zbyt piękne.

Autostrada A4 budzi mieszane uczucia wśród kierowców. Jedno jest...

MOL zastępuje LOTOS. Korzystasz z Navigator? Co z punktami?

A więc stało się. Oficjalnie w Polsce MOL zastępuje...

Słuchawki Dyson Zone rodem z Cyberpunk 2077. Cena kosmos!

Z czym kojarzy się Wam ta firma? Zapewne tak...

Nowa wersja Burgera Drwala w McDonald’s. Sprawdź szczegóły!

Niebawem pojawi się nowa wersja Burgera Drwala w McDonald's....


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!