Samsung stworzy wersję Lite smartfona w wersji Lite

Samsung w swojej ofercie posiada dziesiątki smartfonów, które dostępne są w przeróżnych półkach cenowych. Tym razem południowokoreański producent poszedł o krok dalej. Zamierza wprowadzić uboższą wersję uboższego smartfona jakim jest Samsung Galaxy S21 FE. Model ma nazywać się Samsung Galaxy A82.

Samsung Galaxy A82, czyli wersja Lite wersji Lite

Wczoraj pisaliśmy o nowych renderach Samsunga Galaxy S21 FE, który jest uboższą wersją flagowego modelu S21. Samsung wprowadził wersje Lite najmocniejszych modeli. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, ponieważ Galaxy S20 FE był i jest prawdziwym hitem. Producent więc postanowił kuć żelazo póki gorące i szykuje się do premiery wersji Lite Samsunga Galaxy S21.

Okazuje się, że nie będzie to jedyna premiera od Samsunga, która wkrótce się wydarzy. W sieci pojawiły się informacje na temat innego, bardzo ciekawego smartfona, który zadebiutuje na rynku. Mowa tutaj o modelu Samsung Galaxy A82, który na niektórych rynkach będzie znany jako Quantum2. Według przecieków model A82 będzie wyglądał jak S21/S21 FE, a w środku znajdziemy bardzo podoba specyfikację do tej, którą Samsung użył w produkcji S21 FE. Wychodzi na to, że będziemy mieć od czynienia z wersją Lite smartfona w wersji lite.

Reklama

Samsung Galaxy A82
Tak ma prezentować się Samsung Galaxy A82.

Co zaoferuje tańszy model tańszego smartfona?

Samsung Galaxy A82 będzie pracował na procesorze Qualcomm Snapdragon 855, a na pokładzie dodatkowo znajdzie się co najmniej 6 GB pamięci RAM. Smartfon zostanie wyposażony w baterię o pojemności 4500 mAh oraz będzie posiadał wodoszczelną obudowę. Pod względem designu będzie przypominał falgowy model oraz jego tańszą wersję FE.

Z tyłu znajdziemy trzy aparaty, jednak nie wiadomo jaka będzie ich specyfikacja. Model na naszym rynku zastąpi Galaxy A72.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama