Samsung zaprezentował zwijany wyświetlacz!

Na targach IMID 2021 Samsung zaprezentował nietypowy głośnik AI Speaker. Wyróżnią się na tle konkurencji… rozwijanym ekranem! Zrobiło to furorę nie tylko ekranem, ale także nieziemskim wyglądem. Coś czuję, że nadchodzi hit, bardzo drogi hit!

Na targach które trwają od 25 sierpnia zobaczyliśmy wiele ciekawych gadżetów min. podwójnie składany 17 calowy tablet, którzy może stać się smartfonem czy inteligentne łóżko z transparentnym telewizorem LG o przekątnej 55 cali. Wczoraj Samsung pokazał bardzo innowacyjny produkt. Firma zaprezentowała głośnik AI Speaker, który w kilka sekund zamienia się w 12,4-calowy wyświetlacz. Robi wrażenie nie? Jak dla mnie zwijany wyświetlacz to fajny bajer, jednak cena zapewne również będzie odpowiednio wysoka.

Według wideo z wystawy Korea Display Exhibition, Samsung AI Speaker ma wyższą konstrukcję z wywiniętymi bokami. Posiada on elastyczny ekran OLED owinięty wokół głośnika. Co ciekawe, głośnik AI można przekształcić w duży 12,4-calowy panel za pomocą jednego stuknięcia w autorską aplikację. W momencie przełączenie tej funkcji w aplikacji, ekran w ciągu kilku sekund przechodzi z pozycji zwiniętej do płaskiej i odwrotnie. Ruch ten jest niezwykle płynny, szczególnie, że mechanizm musi obsłużyć tak spory wyświetlacz.

zwijany wyświetlacz
Samsung zaprezentował zwijany wyświetlacz!

W powiązanych wiadomościach, Samsung zaplanował również ujawnienie 48-calowego panelu OLED z dźwiękiem kinowym oraz 34-calowego monitora o częstotliwości odświeżania 144 Hz. Brzmi bardzo ciekawie, jednak nie wiadomo kiedy producent miałby w planach prezentacje tych urządzeń. Który produkt będzie najciekawszy? Świetna jakość audio, a może zwijany wyświetlacz? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie we własnym zakresie, są gusta i guściki.

Cena wszystkich trzech gadżetów pozostaje nieznana, tak samo wejście głośnika na rynek globalny (a szczególnie polski). Na rzetelną informację o cenie i premierze przyjdzie nam jeszcze poczekać, na nic nam niepotwierdzone plotki.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

A jednak! Intel Arc A770 trafi do sprzedaży! Premiera i ceny

Wczoraj, podczas Innovation Pat Gelsinger, Intel potwierdził cenę i...

CoD Modern Warfare 2 ma ogromny problem. A to tylko wersja beta!

Activision dopiero przygotowuje się do premiery CoD Modern Warfare...

Instagram postanowił wydłużyć Stories. Potrwają zdecydowanie dłużej! Ile?

Stories najczęściej narzędzie używane przez użytkowników popularnego serwisu społecznościowego....

Recenzja Huawei nova 10 Pro – design to jego drugie imię

Smartfon z wyświetlaczem OLED 120 Hz, ładowarką 100W, 8GB...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj