Sevilla vs Roma. Gdzie oglądać finał Ligi Europy?

Barcelona vs Man Utd. Gdzie oglądać mecz w internecie?; Pary Ligi Europy. Kto awansuje dalej?; Raków w Lidze Europy. Potencjalni rywale to wielkie marki! Barcelona vs Man Utd. Gdzie oglądać mecz w internecie?; Pary Ligi Europy. Kto awansuje dalej?; Raków w Lidze Europy. Potencjalni rywale to wielkie marki!
Liga Europy UEFA

Już dziś Nicola Zalewski i jego AS Roma będą mogli cieszyć się z kolejnego europejskiego trofeum w ciągu ostatnich dwóch lat. Podopieczni Jose Mourinho zmierzą się z niebezpieczną Sevillą. Gdzie oglądać mecz Sevilla vs Roma? O której początek spotkania?

Kto wygra finał Ligi Europy?

W tamtym sezonie AS Roma miała okazję świętować triumf w Lidze Konferencji Europy i była pierwszym zwycięzcą tych rozgrywek. Rok później włoski klub bije się o kolejny europejski tytuł. Tym razem jednak o szczebel wyżej, ponieważ drużyna z Rzymu zagra w finale Ligi Europy.

Przeczytaj także: To on ma być zastępcą Benzemy w Realu! Wielkie nazwisko!

Reklama

Przeciwnikiem podopiecznych Jose Mourinho będzie Sevilla, która w drodze do finału tych rozgrywek pokonała bardzo prestiżowych przeciwników. W ćwierćfinale Hiszpanie z kwitkiem odprawili do domu Manchester United, a w półfinale zwyciężyli z innym włoskim zespołem – Juventusem FC.

Sevilla vs Roma. Gdzie oglądać finał Ligi Europy?_2
Sevilla po raz kolejny pokaże klasę i wygra finał? Wcześniej pokonała już Juve i ManUtd! Fot. Twitter @SevillaFC

Gdzie oglądać mecz Sevilla vs Roma?

Dziś wieczorem dowiemy się więc, czy Nicola Zalewski będzie świętował kolejny europejski puchar w swojej karierze. Mecz będzie rozgrywany na neutralnym terenie, na Węgrzech na stadionie Puskas Arena.

Gdzie oglądać mecz Sevilla vs Roma? Spotkanie rozpocznie się o 21:00 i będzie transmitowane jedynie na platformie ViaPlay.

Sevilla vs Roma. Gdzie oglądać finał Ligi Europy?_2
Czy AS Roma wygra swój drugi europejski puchar w ciągu dwóch ostatnich sezonów? Fot. Twitter @OfficialASRoma

Źródło: opr. wł./ ViaPlay, Zdjęcie: #1, #2

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama