Skład na Mołdawię. Tak zagramy o trzy punkty!

reprezentacja polski, Czechy vs Polska. Trudne zadanie Polaków stało się jeszcze trudniejsze!; Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK] reprezentacja polski, Czechy vs Polska. Trudne zadanie Polaków stało się jeszcze trudniejsze!; Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK]
Kadr z filmu "PEŁNI SZCZĘŚCIA NIE MA. Kulisy meczu Meksyk – Polska" na kanale Łączy Nas Piłka/YouTube

O 20:45 reprezentacja Polski zmierzy się na wyjeździe z Mołdawią w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 rozgrywanych w Niemczech. Trener reprezentacji odkrył karty – oto skład na Mołdawię.

Polska faworytem spotkania

Reprezentacja Polski wykorzystała w piątek swoją szansę i strzeliła bramkę Niemcom, którzy mocno napierali na naszą bramkę. Wojtek Szczęsny dwoił się i troił, aby zatrzymać niemieckich zawodników, co w ostatecznym rozrachunku się udało. Polska po raz drugi w historii wygrała z reprezentacją Niemiec. Dlatego też inny wynik niż zwycięstwo nie wchodzi dziś w grę.

polska-reprezentacja-polski; Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK]; skład na mołdawię
Czy Polacy wywiozą z Mołdawii trzy punkty? Fot. MenWorld

Przeczytaj także: Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK]

Reklama

Polacy są faworytami wtorkowego spotkania, w którym zmierzą się z Macedonią. Reprezentacja tego kraju sprawiła już jednak jedną niespodziankę – w drugiej kolejce eliminacji niespodziewanie zremisowała z reprezentacją Czech 0:0. Miejmy nadzieje, że skład na Mołdawię do tego nie dopuści i Polska dopisze sobie trzy punkty.

Skład na Mołdawię – na nich postawił Santos

Skład na Mołdawię. Tak zagramy o trzy punkty!
Takim składem na mecz z Mołdawią wyjdą Polacy. Fot. Łączy nas Piłka

Źródło: opr.wł./Łączy nas piłka

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama