polska-reprezentacja-polski; Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK]; skład na mołdawię; Reprezentacja Polski zagra z Łotwą. To będzie gwóźdź do trumny?; Lewandowski odejdzie z Barcy. Powodem "wewnętrzne spory"
161
Views

Gdzie oglądać za darmo mecz eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 Mołdawia vs Polska? Dziś reprezentacja naszego kraju, po zwycięstwie nad Niemcami, będzie próbowała dopisać trzy punkty w tabeli grupy E, w której zajmuje obecnie trzecie miejsce.

Polska na trzecim miejscu w grupie E

O początku eliminacji zarówno piłkarze, jak i kibice reprezentacji Polski chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Polacy już w trzeciej minucie spotkania z Czechami przegrywali 2:0, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:1. Kilka dni później drużyna Fernando Santosa co prawda wygrała z Albanią, jednak styl, w jakim to zrobiła, pozostawiał dużo do życzenia.

polska-reprezentacja-polski; Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK]
Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK] Fot. MenWorld

Przeczytaj także: Ancelotti odchodzi z Realu. Poprowadzi giganta!

Ze względu na wyniki poszczególnych spotkań reprezentacja Polski zajmuje obecnie trzecie miejsce w grupie E z dorobkiem trzech punktów. Tyle samo punktów po dwóch spotkaniach zebrała Albania i to ona z racji bilansu bramkowego zajmuje drugie miejsce. Liderem grupy są Czechy, którzy po trzech meczach mają na koncie siedem punktów. Czy mecz Mołdawia vs Polska przybliży Polaków do lidera?

Gdzie oglądać za darmo mecz Mołdawia vs Polska?

Zdecydowanym faworytem spotkania Mołdawia vs Polska jest reprezentacja Polski, jednak nasi dzisiejsi przeciwnicy sprawili już jedną niespodziankę i w drugiej kolejce eliminacji bezbramkowo zremisowali z Czechami na własnym stadionie. Miejmy nadzieje, że w przypadku naszej drużyny narodowej ta sytuacja się nie powtórzy, zwłaszcza że kilka dni temu odnieśliśmy drugie w historii polskiego futbolu zwycięstwo nad reprezentacją Niemiec.

reprezentacja polski, Czechy vs Polska. Trudne zadanie Polaków stało się jeszcze trudniejsze!; Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK]
Kadr z filmu “PEŁNI SZCZĘŚCIA NIE MA. Kulisy meczu Meksyk – Polska” na kanale Łączy Nas Piłka/YouTube

Gdzie oglądać więc spotkanie Mołdawia vs Polska, które będzie rozgrywane w ramach eliminacji do Euro 2024? Mecz rozpocznie się o 20:45 i będzie można je za darmo obejrzeć na antenie TVP 1, TVP Sport oraz w internecie na stronie TVP Sport. Spotkanie będzie pokazywane także na kodowanym programie Polsat Sport Premium 1 oraz na platformie Polsat Box Go.

Źródło: opr. wł./TVP/Polsat

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.