114
Views

Kibice reprezentacji Polski mogą zarezerwować sobie kolejny wieczór, ponieważ dziś podopieczni Paulo Sousy zmierzą się z Węgrami. Jak będzie wyglądał skład na Węgry i kto zastąpi kluczowych zawodników?

Polska pewna gry w barażach

Dziś Polacy zagrają ostatni mecz w ramach fazy grupowej eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Nie jest to jednak ostatni mecz eliminacji, ponieważ w ostatnim tygodniu marca zagrają w barażach. Dzisiejszym rywalem będą Węgrzy, którzy zakończyli swoje zmagania na 4. miejscu w grupie I. Skład na Węgry będzie jednak mocno zmieniony względem poprzedniego spotkania z Andorą.

Przeczytaj także: Gdzie oglądać mecz Polska – Węgry?

Na murawie Stadionu Narodowego w dzisiejszym meczu nie zobaczymy trzech kluczowych zawodników w układance Paulo Sousy. Ze zgrupowania wyjechali Kamili Glik, Grzegorz Krychowiak oraz Robert Lewandowski. Kibice nie ukrywają swojego niezadowolenia takim obrotem spraw.

Skład na Węgry. Cash zagra od pierwszej minuty!

Poniedziałkowe spotkanie nie będzie jednak zwykłym meczem “o nic”. O ile reprezentacja Polski ma już pewny awans do gry w barażach, to jednak zwycięstwo nad Węgrami rozstawi ich wyżej w losowaniu. Im wyższe rozstawienie, tym potencjalnie słabszy rywal. Dlatego też wynik dzisiejszego spotkania będzie rzutować na przyszłość.

Oto jak prezentuje się skład na Węgry, który wybiegnie na boisko od pierwszej minuty spotkania:

skład na węgry
Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.