129
Views

Skoda Kodiaq to największy SUV w ofercie producenta. Wkrótce na rynku ma pojawić się odświeżona wersja tego auta. W sieci pojawił się zwiastun, który przedstawia model Skoda Kodiaq 2021. Czego możemy spodziewać się po nowej odsłonie modelu?

Skoda Kodiaq 2021 zostanie pokazana już niebawem

Skoda Kodiaq 2021 nie będzie różniła się znacząco od swojego poprzednika. Bazując na samym zwiastunie przygotowanym przez Skodę, siedmiomiejscowy SUV będzie posiadał przeprojektowane świtała LED. Zarówno na przodzie, jak i z tyłu, światła LED będą cieńsze. Wydaje się również, że zostały także nieco inaczej zaprojektowane. Z przodu Kodiaq 2021 znajdziemy również nowe światła do jazdy dziennej. Sugeruje się również, że w najbogatszej kongregacji auta zostaną one zastąpione matrycowymi konfiguracjami LED.

Sprawdźcie nasz test czeskiego SUVA.

Co jeszcze zostanie zmienione?

Nowa Skoda Kodiaq 2021 zaoferuje również lekie zmiany kosmetyczne. Zmiany sprawdzą się prawdopodobnie do maskownicy, w ofercie pojawią się również nowe lakiery nadwozia oraz odświeżone wzory felg aluminiowych. Zmianom zapewne ulegnie również wnętrze, jednak informacje na ten temat nie zostały udostępnione przez producenta. Możemy być pewni, że modyfikacji wnętrza nie będą duże, a raczej kosmetyczne.

Skoda Kodiaq
Nowa Skoda Kodiaq zadebiutuje już 13 kwietnia.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Kodiaq 2021 będzie dostępna z nową jednostką napędową. Producent w ostatnim czasie zrezygnował z pomysłu użycia podwójnie turbodoładowanego diesla, dlatego też pod maską może znaleźć się 2-litorwy silnik TSI. Tegoroczny model dostanie pewnie dodatkowe systemu zabezpieczeń oraz ulepszony system infotainemnt.

Premiera auta odbędzie się 13 kwietnia 2021 roku.

Kategoria artykułu
Motoryzacja
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.