Connect
To Top

Skoda Superb po liftingu – znamy ceny w Polsce

Skoda Superb po liftingu być może nie zmieniła się znacząco. Producent wprowadził jednak kilka ważnych rozwiązań technologicznych, które mogą wpływać na bezpieczeństwo. Oczywiście lekkie modyfikacje nadwozia również można dostrzec. Znamy polskie ceny Superba po liftingu.

Skoda Superb na rok 2020 – zmiany

Jednym z najciekawszych rozwiązań technologicznych, jakie oferuje Skoda Superb po liftingu to reflektory Full LED Matrix, które po raz pierwszy zostały zastosowane w seryjnym modelu. System wykorzystuje kamerę w przedniej szybie do wykrywania zbliżających się pojazdów, osób i obiektów odbijających światło i automatycznie wyłącza poszczególne jego wiązki. Dzięki temu zapobiega oślepianiu innych użytkowników drogi bez konieczności wyłączania świateł drogowych. System Full LED Matrix oferuje dodatkowo funkcję COMING HOME / LEAVING HOME, która automatycznie włącza i wyłącza segmenty reflektorów oraz świateł tylnych podczas wsiadania i wysiadania z samochodu. Skoda Superb posiada przemodelowaną atrapę chłodnicy i ozdobną listwę pomiędzy światłami tylnymi LED. Długość zmodernizowanej limuzyny zwiększyła się do 4869 mm w wersji hatchback oraz do 4862 w wersji kombi. Pojemność bagażnika wynosi w obydwu wersjach kolejno: 625 l dla sedana i 680 l dla kombi. Superb oferuje teraz dwa silniki wysokoprężne 2.0 TDI SCR o mocy 140 kW (190 KM) występujące z 7-biegową skrzynią DSG lub dodatkowo z napędem 4×4 oraz dwa silniki benzynowe 2.0 TSI z automatyczną przekładnią DSG o mocy 140 kW (190 KM)  i 200 kW (272 KM) z napędem  4×4.

Skoda Superb po liftingu – polski cennik

Cena Skody Superb po liftingu zaczyna się od 115 850 złotych za Active w sedanie, która oferowana jest z silnikiem benzynowym 2.0 o mocy 190 KM. Co ciekawe, w cenniku nie znajdziemy wersji ze skrzynią manualną. Wszystkie wersje, niezależnie od motoru dostępne są z siedmiobiegowym automatem DSG. Z kolei, jeśli chcielibyśmy wejść w posiadanie Skody Superb w wersji Sportline musimy wyłożyć na stół od 143 600 zł. Dotyczy to wersji sedan z silnikiem benzynowym 2.0 190 KM.

Superb po liftingu – cennik.

Superb Sportline po liftingu – cennik.

"<yoastmark

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media