147
Views
Sławomir pierwszym ambasadorem Shopee w Polsce
Sławomir pierwszym ambasadorem Shopee w Polsce

Platforma Shopee poinformowała właśnie o swoim pierwszym ambasadorze w Polsce. Został nim Sławomir. Piosenkarz weźmie udział już w najbliższej kampanii reklamowej.

Kampania nosi nazwę 9.9 Dzień Super Zakupów, która od lat odnosi sukcesy w Azji, z której wywodzi się firma. W tym roku będzie miała również swoje miejsce w Polsce i w nowej reklamie weźmie udział sam piosenkarz i jego hit “Miłość w Zakopanem”.

Cześć, tu Sławomir. Cieszę się, że mogę brać udział w pierwszej w Polsce kampanii Shopee 9.9 Dzień Super Zakupów. Sławomir kojarzy się rodakom z dobrą rozrywką i muzyką na najwyższym poziomie. Fani to doceniają, a wiele dowodów tej sympatii otrzymuję przez ostatnie lata mojej estradowej kariery

Sławomir pierwszym ambasadorem Shopee w Polsce

Gwiazdor pojawi się również w social mediach czy samej aplikacji. Kampania rozpoczęła się już 22 sierpnia.

Śledzę działalność Shopee, od kiedy platforma pojawiła się w Polsce. Jestem pod wrażeniem tego, jak przełamuje schematy, sprawiając, że zakupy online są dostępne i proste jak nigdy dotąd, jednocześnie zawierają w sobie wiele elementów zabawy. Zostając ambasadorem marki i otwierając własny sklep na Shopee, oferuję fanom łatwy i przyjemny dostęp do produktów, które zapraszają do świata Rock Polo. Dołączcie do mnie i bawmy się razem podczas kampanii 9.9. – dodał piosenkarz

Źródło: Business Insider, Wirtualne Media

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii internet.

Kategoria artykułu
Biznes · Internet
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.