Connect
To Top

Smartfony z serii Galaxy S10 od jutra w sprzedaży. Sprawdź ile będą kosztować!

Samsung zaprezentował swoje najnowsze flagowce z serii Galaxy s10, które miały swoją premierę właśnie dziś. Z pewnością będą to smartfony, które namieszają na rynku nie tylko swoim wyglądem czy parametrami, ale również ceną. Od jutra telefony będą dostępne w sprzedaży!

Nowa seria Galaxy tym razem będzie miała trzech przedstawicieli, a nie dwóch jak to było dotychczas. Oprócz standardowego modelu S10 oraz S10+ do rodziny Galaxy dołączył bardziej „budżetowy” egzemplarz – Galaxy S10E. Wszystkie modele zostały wyposażone w ten sam świetnie oddający kolory wyświetlacz Super AMOLED.

Najważniejszym faktem jest to, że na wyposażeniu modeli S10 i S10+ znajdziemy ultradźwiękowy skaner linii papilarnych wbudowany w ekran, który za pomocą najnowszej technologii odczytuje trójwymiarowy fizyczny kształt odcisku palca. Dotychczas tego typu czytniki odczytywały tylko dwuwymiarowy obraz. Seria S10 została także wzbogacona w nowe rozwiązania jeśli chodzi o możliwości aparatu – ultraszerokokątny obiektyw, którego pole widzenia wynosi 123 stopnie, obiektyw szerokokątny oraz teleobiektyw pozwolą na rejestrowanie wideo czy też zdjęć na bardzo wysokim poziomie.

Samsung Galaxy S10 dostępny będzie w czterech wariantach – kolorze czarnym, białym, niebieskim oraz zielonym, a do wyboru potencjalny nabywca będzie miał wersję z dyskami 128 lub 512 GB. Galaxy S10+ oprócz takich samych kolorów jak standardowa wersja telefonu będzie dostępny w wersji ceramicznej – czarnej i białej w wersjach z 512 GB lub 1 TB pojemności na dane. Najtańszy model S10E ubrany został w bardziej żywsze kolory, bo oprócz standardowego czarnego i białego, S10E będzie można kupić w kolorze zielonym oraz żółtym.

Ceny oczywiście nie należą do najniższych. Za podstawowy model Galaxy S10 trzeba będzie zapłacić około 4 000 złotych. Jeśli interesuje nas wariant z dyskiem 512 GB będziemy musieli zapłacić aż 5 000 złotych. Najbardziej luksusowy model S10+ z kolei został wyceniony na aż 7 000 PLN! Podstawowa wersja plusa to wydatek rzędu 5 500 złotych. Wcześniej wspomniany S10E to najbardziej budżetowy wariant z nowej serii – model ten kosztuje 3 299 złotych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media