121
Views

Dziś standardowym wyposażeniem każdego nowego samochodu jest moduł Bluetooth, który pozwala na bezprzewodowe streamowanie muzyki z naszego telefonu. Co, jeśli nie posiadamy takiego rozwiązania w swoim aucie? Spotify Car Thing oficjalnie trafiło do sprzedaży i może rozwiązać ten problem. 

Spotify Car Thing w oficjalnej sprzedaży

Jednym z głównych powodów, dla którego kierowcy wolą słuchać piosenek puszczanych z telefonu zamiast standardowej stacji radiowej jest brak reklam. Nie każdy kierowca ma jednak możliwość przesyłania muzyki ze swojego telefonu na głośniki w samochodzie. W starszych modelach brakuje przecież modułów Bluetooth, które to umożliwiają. 

spotify car thing
Spotify Car Thing oficjalnie! Odtwarzaj muzykę w aucie!

Przeczytaj także: Spotify i długo nic. Z jakich serwisów muzycznych korzystamy?

Spotify Car Thing jest rozwiązaniem dla osób, które chcą odświeżyć wnętrze swojego auta nowoczesnym gadżetem. Model ten został wyposażony w przejrzysty wyświetlacz i jak sama nazwa sugeruje, jest on urządzeniem stworzonym do słuchania muzyki z popularnego serwisu streamingowego. Urządzenie zostało zaprezentowane prawie trzy lata temu, jednak dopiero teraz trafia do oficjalnej sprzedaży. 

Odtwarzacz muzyczny do aut, które nie posiadają systemu infotainment

Instalacja Spotify Car Thing jest bardzo prosta i potrzebujemy do tego modułu Bluetooth, AUX lub USB w naszym samochodzie. To właśnie w ten sposób piosenki z naszej playlisty lub nowe utwory mogą być odtwarzane na głośnikach naszego samochodu. Urządzenie jest bardzo łatwe w montażu i można umieścić je na desce rozdzielczej lub na wylocie wentylacyjnym. 

Spotify Car Thing
Spotify Car Thing oficjalnie! Odtwarzaj muzykę w aucie!

Aby w pełni móc korzystać ze Spotify Car Thing użytkownik potrzebuje subskrypcji Premium. Odtwarzacz muzyczny szwedzkiego przedsiębiorstwa nie zastąpi nam systemu infotainment w samochodzie, ponieważ można na nim otwierać jedynie aplikację muzyczną. Niemniej jednak można to traktować, jako bardzo fajny dodatek. Urządzenie zostało wycenione na 90 USD, co daje nam około 370 PLN. 

Źródło: Spotify

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.