Spotify Car Thing oficjalnie! Odtwarzaj muzykę w aucie!

Dziś standardowym wyposażeniem każdego nowego samochodu jest moduł Bluetooth, który pozwala na bezprzewodowe streamowanie muzyki z naszego telefonu. Co, jeśli nie posiadamy takiego rozwiązania w swoim aucie? Spotify Car Thing oficjalnie trafiło do sprzedaży i może rozwiązać ten problem. 

Spotify Car Thing w oficjalnej sprzedaży

Jednym z głównych powodów, dla którego kierowcy wolą słuchać piosenek puszczanych z telefonu zamiast standardowej stacji radiowej jest brak reklam. Nie każdy kierowca ma jednak możliwość przesyłania muzyki ze swojego telefonu na głośniki w samochodzie. W starszych modelach brakuje przecież modułów Bluetooth, które to umożliwiają. 

spotify car thing
Spotify Car Thing oficjalnie! Odtwarzaj muzykę w aucie!

Przeczytaj także: Spotify i długo nic. Z jakich serwisów muzycznych korzystamy?

Spotify Car Thing jest rozwiązaniem dla osób, które chcą odświeżyć wnętrze swojego auta nowoczesnym gadżetem. Model ten został wyposażony w przejrzysty wyświetlacz i jak sama nazwa sugeruje, jest on urządzeniem stworzonym do słuchania muzyki z popularnego serwisu streamingowego. Urządzenie zostało zaprezentowane prawie trzy lata temu, jednak dopiero teraz trafia do oficjalnej sprzedaży. 

Odtwarzacz muzyczny do aut, które nie posiadają systemu infotainment

Instalacja Spotify Car Thing jest bardzo prosta i potrzebujemy do tego modułu Bluetooth, AUX lub USB w naszym samochodzie. To właśnie w ten sposób piosenki z naszej playlisty lub nowe utwory mogą być odtwarzane na głośnikach naszego samochodu. Urządzenie jest bardzo łatwe w montażu i można umieścić je na desce rozdzielczej lub na wylocie wentylacyjnym. 

Spotify Car Thing
Spotify Car Thing oficjalnie! Odtwarzaj muzykę w aucie!

Aby w pełni móc korzystać ze Spotify Car Thing użytkownik potrzebuje subskrypcji Premium. Odtwarzacz muzyczny szwedzkiego przedsiębiorstwa nie zastąpi nam systemu infotainment w samochodzie, ponieważ można na nim otwierać jedynie aplikację muzyczną. Niemniej jednak można to traktować, jako bardzo fajny dodatek. Urządzenie zostało wycenione na 90 USD, co daje nam około 370 PLN. 

Źródło: Spotify

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Jak przygotować samochód do zimy 2022/23? Poradnik

Zima zbliża się wielkimi krokami. Każdego dnia robi się...

Filmy 4K na YouTube są tylko w subskrypcji YouTube Premium

Jak widać po tytule, YouTube chce poniekąd zmusić użytkowników...

Jeremy Sochan zadebiutował w NBA! Zobaczcie, jak sobie poradził!

Jeremy Sochan zadebiutował w lidze NBA! Polak rozegrał dziś...

Google zamknie usługę Google Stadia w 2023 roku

Oficjalnie Google poinformowało o zamknięciu usługi Google Stadia w...

T-mobile wprowadza swoją markę smartfonów z 5G. T Phone 5G

Według badań wynika, że ponad połowa Polaków korzysta ze...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj