Steam kończy ze wsparciem. Masz tego Windowsa? To już nie pograsz!
105
Views

Update systemów jest ważny z kilku powodów, a przede wszystkim dla bezpieczeństwa użytkowników. Z czasem tracą one wsparcie nie tylko od producenta, ale również innych firm. Steam kończy wsparcie dla kilku systemów, co oznacza, że jeśli dalej z nich korzystasz, nie będziesz mógł grać w gry przy wykorzystaniu tej platformy.

Steam kończy wsparcie dla starych systemów

Jeśli korzystasz z systemu Windows 7, Windows 8 lub Windows 8.1 granie na popularnej platformie Valve nie będzie możliwe, ponieważ Steam kończy wsparcie dla tych systemów. Z danych wynika, że 95,57 proc. użytkowników tej platformy korzysta z systemu Windows 10 lub 11, dwa procent to urządzenia z systemem Linux, a pozostałe 1.5 proc. pracuje na systemach MacOS.

Steam kończy ze wsparciem. Masz tego Windowsa? To już nie pograsz!; Steam kończy wsparcie dla tych systemów. Masz je? Nie pograsz!
Steam kończy wsparcie dla tych systemów. Masz je? Nie pograsz! Fot. Mat. wł.

Przeczytaj także: Harmonogram wyprzedaży na Steam! Kiedy będzie taniej?

Mówimy więc tutaj o zakończeniu wsparcia dla bardzo małej grupy urządzeń, która stanowi mniej niż jeden procent wszystkich urządzeń przypisanych do platformy Steam. Koniec wsparcia dla systemów Windows to nie wszystko, ponieważ jak poinformowało Valve, 15 lutego 2024 roku, czyli za półtora miesiąca, Steam zakończy wsparcie dla systemów MacOS 10.13 i 10.14.

Bardzo wysoka cena gry to dobry pomysł na udany marketing?; Steam kończy wsparcie dla tych systemów. Masz je? Nie pograsz!
W lutym Steam skończy wsparcie dla określonych systemów MacOS.

Źródło: The Verge

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.