155
Views

Steam to największa platforma z grami. Najnowsze tytuły trafiają właśnie tam. Teraz na platformie Valve ruszyła kolejna letnie promocja, na której można kupić wiele ciekawych gier w niskich cenach.

Letnia wyprzedaż na Steam właśnie ruszyła

Każdy lubi promocje, zwłaszcza jeśli tyczą się one rzeczy, które nas interesują. Teraz gracze mają okazję na kupienie interesujących ich gier po niższych cenach. W sklepie Steam ruszyła kolejna promocja, na której można kupić ciekawe i duże tytuły. Promocja wystartowała 24 czerwca i będzie trwać przez najbliższe dwa tygodnie – do 8 lipca do godziny 19:00.

Przeczytaj także: SteamPal nową przenośną konsolą od Valve?

Gry dostępne na promocji nie tyczą się tylko i wyłącznie mniej znanych gier. Wśród setek przecenionych tytułów, znajdziemy gry AAA, które z pewnością zainteresują graczy. Steam postanowił przecenić takie gry jak Halo: The Master Chief Collection. Cena została obniżona aż o 50%! Na stronie głównej znajdziemy również przecenioną grę Battlefield V, która teraz kosztuje 67,47 PLN! Platforma ułatwiła wyszukiwanie gier i przygotowała nam specjalne zakładki, które pozwolą przeszukiwać nam interesujące nas gatunki.

Steam
Na platformie z grami ruszyła wielka promocja!

Najciekawsze gry dostępne w promocji

Platforma Steam przygotowała naprawdę ciekawe promocje na mocny tytuły. Na co warto zwrócić uwagę?

  • Sekiro: Shadows Die Twice zostało przecenione z 254 PLN na 127 PLN (-50%)
  • Mortal Kombat 11 z 199 złotych przeceniono na 59,99 PLN (-70%). Cenę zmieniły także wszelkie wersje, takie jak Mortal Kombat 11 Ultimate, które tańsze jest o 50%!
  • Titanfall 2 w wersji Ultimate Edition przeceniono z 120 złotych na 23 98 PLN!
  • A Way Out, świetna gra kooperacyjna, kosztuje teraz 29,97 PLN (wcześniej 120 PLN).
  • FarCry 5 w edycji standardowej został przeceniony z 250 na 38 PLN. Wersja Gold jest tańsza aż o 80%! Teraz kosztuje 71,98 PLN, a nie 360 złotych!
  • Cztery gry z serii Batman: Arkham tańsze są o 80%! Batman: Arkham Collection kosztuje teraz 46,59 PLN.
Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.