Connect
To Top

Stylowy pan młody – jak powinien wyglądać na ślubie?

Męska moda ślubna to nic innego jak moda męska w swoim najelegantszym i najbardziej dopracowanym wydaniu. Ślub to dzień, w którym wzrok wszystkich skierowany jest w stronę młodej pary, ale także prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie wymagające eleganckiego stroju w całym naszym życiu. Aby w tym dniu czuć się doskonale i równie doskonale wyglądać warto więc dopracować stylizację w najmniejszym szczególe i pomyśleć o niej ze sporym zapasem czasu. Co zrobić aby w dniu ślubu wyglądać lepiej niż James Bond radzi marka DASTAN.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Jeśli garnitur to jaki?

Jeśli jednak decydujemy się na garnitur, na jaki postawić? Wszystko zależy od tego w jakim klimacie i stylu planujemy ślub i wesele oraz od tego jak będzie wyglądać panna młoda. Pamiętajmy jednak, że facet nie jest dodatkiem do kobiety, ale partnerem. Nie można go więc dopasowywać na siłę do sukienki, lub, co gorsze, wystroju sali weselnej. Stylowy pan młody przede wszystkim ma być sobą, oczywiście w najlepszej możliwej wersji, ale nadal sobą. Musi jednak również zrozumieć, że sytuacja zobowiązuje i dobrze jednak wpisać się zarówno w nią, ale też charakter uroczystości. Nie bez znaczenia przy wyborze garnituru pozostaje usytuowanie wesela. Czy tego chcemy czy nie, lepiej do miejsca pasować niż nie. A więc kiedy impreza odbywa się np. w plenerze, w starej stodole, możemy sobie pozwolić na więcej luzu niż podczas imprezy w hotelu w stylu glamour.

Do wyboru mamy dwa modele garniturów – jedno i dwurzędowe. Tu już wszystko zależy od naszych preferencji, gustu. Dwurzędowa marynarka noszona jest sama, pod tę z jednym rzędem guzików dodać możemy kamizelkę. To zawsze dobry pomysł, bo daje mężczyźnie możliwość odpięcia lub nawet zdjęcia marynarki i zachowanie w miarę schludnego wyglądu. Kamizelka ukryje wygniecioną, czy wilgotną koszulę i zachowa męską sylwetkę w ryzach. Noszenie samej koszuli jest podczas własnego wesela, nawet nad ranem niedopuszczalne.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media