Connect
To Top

Stylowy pan młody – jak powinien wyglądać na ślubie?

Męska moda ślubna to nic innego jak moda męska w swoim najelegantszym i najbardziej dopracowanym wydaniu. Ślub to dzień, w którym wzrok wszystkich skierowany jest w stronę młodej pary, ale także prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie wymagające eleganckiego stroju w całym naszym życiu. Aby w tym dniu czuć się doskonale i równie doskonale wyglądać warto więc dopracować stylizację w najmniejszym szczególe i pomyśleć o niej ze sporym zapasem czasu. Co zrobić aby w dniu ślubu wyglądać lepiej niż James Bond radzi marka DASTAN.

Wstecz1 z 9Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Stylowy pan młody nosi Garnitur, smoking a może frak?

Najbardziej eleganckim męskim strojem jest frak. Mimo zmieniających się trendów, frak nieprzerwanie obecny jest w kanonie mody męskiej, szczególnie tej ślubnej. Wielu panom wydaje się rozwiązaniem ekstrawaganckim, jednak jest to myślenie mylne, bo pochodzi ze źródeł męskiej elegancji. To jednak wybór niszowy. Znacznie bardziej popularny wśród panów młodych jest smoking. Niezwykle elegancki i wieczorowy, kojarzący się z wielkimi galami jak choćby czerwonym dywanem Gali Oskarowej. Stanowi doskonałe rozwiązanie kiedy planujemy naprawdę elegancką stylizację i wydarzenie. Dress code mówi, że nie powinno się go nosić przed godziną 18, ale nieoficjalnie w dniu ślubu mamy przyzwolenie na odstępstwo od tej zasady na rzecz szyku i klasy, jakiej nie da żaden garnitur. Co jeszcze powinien wiedzieć stylowy pan młody?

Wstecz1 z 9Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Moda męska

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.