82
Views

Już podczas tego weekendu startuje Sunrise Festival 2022. Jeśli nadal zastanawialiście się czy kupić bilet na sobotę, muszę Was zasmucić. Nie ma takiej opcji. Pozostały bilety na piątek i niedzielę.

Organizatorzy poinformowali, że zostały ostatnie bilety na tegoroczną edycję eventu wschodzącego słońca. Osoby, które nadal zastanawiały się nad zakupem wejściówki, mogą niestety zapomnieć o sobotniej imprezie, bowiem nie ma zarówno 3-dniowych karnetów (także wersji VIP), jak i pojedynczych biletów na sobotę. Pozostały bilety na piątek oraz niedzielę w cenie 350 zł za każdy z dni. Ewentualnie możecie kupić wejściówki w wersji VIP za 750 zł za piątkową lub niedzielną imprezę. Ostatecznie zostaje pakiet Suncity Premium dla czterech osób na trzy dni, który organizator wycenił na 7000 zł.

Sunrise Festival 2022 - nie kupisz już biletów na sobotę
Sunrise Festival 2022 - nie kupisz już biletów na sobotę

Sunrise Festival 2022 – szczegóły na temat kas biletowych oraz centrum informacji

Warto również dodać, że od dziś działa centrum informacji, gdzie możecie również w “trybie stacjonarnym” zakupić bilet. Centrum informacji znajduje się przed główną bramą festiwalową i jest czynne dziś i jutro w godzinach 12:00 – 20:00, natomiast od piątku do niedzieli w godzinach 12:00 – 02:00.

Przypomnę jeszcze, że podczas tegorocznej edycji Sunrise Festival 2022 zobaczymy aż 94 gwiazdy z Polski i zagranicy. Wśród artystów możemy wyróżnić Alesso, Aly & Fila, ATB, Brennan Heart z ekipą I AM HARDSTYLE, Borgore, Carl Cox, David Guetta, Dubfire, Eric Prydz, Faithless, Fatboy Slim, Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani, Kream, Kolsch, Malaa, Marshmello, Martin Solveig, Nicky Romero, Paul van Dyk, Reinier Zonneveld, Oliver Heldens, Paul Kalkbrenner, Tchami, Yellow Claw i Vinai.

Bilety na Sunrise Festival dostępne są jeszcze na stronie organizatora.

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii muzyka.

Kategoria artykułu
Muzyka
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.