220
Views

Zbliża się Sunrise Festival 2022. Znamy już pełny lineup. Podczas nadchodzącego weekendu zobaczymy blisko 100 największych gwiazd muzyki elektronicznej!

Największa impreza muzyki w Polsce – tak śmiało można określić to, co udało się stworzyć Krzysztofowi Bartyzelowi oraz MDT Agency. Dokładnie dziewięćdziesiąt cztery gwiazdy z Polski i zagranicy zobaczymy w dniach 21 – 25 lipca w Kołobrzegu. Wśród artystów znajdziemy przedstawicieli takich gatunków jak house, trance, techno, big room, dubstep, hardstyle, future house, progressive house, bass house, future rave, trap i melodic techno.

Sunrise Festival 2022 pełny lineup. Blisko 100 gwiazd!
Sunrise Festival 2022 pełny lineup. Blisko 100 gwiazd!

Sunrise Festival 2022 pełny lineup. Blisko 100 gwiazd!

Jak widać na załączonym powyżej plakacie, liczba artystów robi wrażenie. To sprawia, że tak naprawdę każdy fan muzyki elektronicznej, który odwiedzi w dniach 22-24 lica jedną z pięciu scen, będzie mógł cieszyć się niezapomnianymi przeżyciami. Wśród największych gwiazd możemy wyróżnić takich artystów jak:  Alesso, Aly & Fila, ATB, Brennan Heart z ekipą I AM HARDSTYLE, Borgore, Carl Cox, David Guetta, Dubfire, Eric Prydz, Faithless, Fatboy Slim, Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani, Kream, Kolsch, Malaa, Marshmello, Martin Solveig, Nicky Romero, Paul van Dyk, Reinier Zonneveld, Oliver Heldens, Paul Kalkbrenner, Tchami, Yellow Claw i Vinai. Poniżej prezentuję pełny rozkład nadchodzącego wydarzenia.

Sunrise Festival 2022 pełny lineup. Blisko 100 gwiazd!
Sunrise Festival 2022 pełny lineup. Blisko 100 gwiazd!

Dodam również, że nadal można jeszcze kupić bilety na nadchodzący festiwal wschodzącego słońca. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Sunrise Festival. Zachęcam również do sprawdzenia innych naszych publikacji z kategorii muzyka.

Kategoria artykułu
Muzyka
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.