Dekady współpracy ze sportowcami z różnych dyscyplin pozwoliły firmie Suunto na stworzenie czegoś, co wyciska z ludzi to co najlepsze i pomaga przezwyciężać swoje własne ograniczenia. Głównym celem zegarka firmy Suunto jest pomoc sportowcom dążenia do wyznaczonego celu. Suunto 5 to przede wszystkim smukły, kompaktowy i wygodny model, który pozwala w pełni skupić się na uzyskaniu optymalnego rytmu treningowego, a to wszystko dzięki multisportowej funkcjonalności.

 

Za każdym razem pokonuje cały dystans

Dzięki swojej technologii oraz inteligentnym trybom baterii zegarek Suunto 5 to kompan na długie trasy czy sesje treningowe. Ponad 40 godzin pracy z włączonym zapisem GPS pozwolą na całkowite zatracenie się w aktywności fizycznej, bez myślenia o stanie naładowania kompana znajdującego się na nadgarstku. Technologia zamknięta w Suunto 5 sprawia, że zegarek uczy się wzorców treningowych użytkownika i przypomina o ładowaniu na długo przed kolejną sesją treningową.

Zgodnie z zapoczątkowaną w 1936 roku tradycją, firma Suunto tworzy produkty, które mają za zadanie sprostać największym wymaganiom, dlatego też model Suunto 5 został zaprojektowany z myślą, aby wytrzymał nawet w najtrudniejszych warunkach, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć.

 

Suunto 5 to inteligentny towarzysz treningowy

Suunto 5 dzięki zaawansowanej technologii śledzi poziom sprawności użytkowania. Dostosowuje spersonalizowane wskazówki treningowe w oparciu o poziom zaawansowania, poczynione postępy oraz zrealizowane cele. Gdy jest to potrzebne, model ten zachowuje się zupełnie jak trener personalny. Otrzymujemy przypomnienia o regeneracji organizmu, gdy sportowcy trenują intensywniej. Z kolei, gdy tego nie uprawiają sportu, urządzenie motywuje do ćwiczeń.

Zegarek posiada również podstawowe, ale bardzo ważne cechy takie jak śledzenie, poziomu stresu oraz jakości snu. Są one bardzo ważnym czynnikiem w procesie regeneracji organizmu przy wysiłku fizycznym. W pamięci znajduje się ponad 80 konfigurowalnych trybów sportowych, dzięki którym sportowcy mają wgląd w odpowiednie statystyki, niezależnie od uprawianego sportu.

Suunto prezentuje nowy zegarek multisportowy Suunto 5 z GPS!

 

Inspiracja czerpana od sportowej społeczności

Suunto 5 daje możliwość dołączenia do społeczności trenujących przy pomocy innych produktów marki. To wszystko dzięki specjalnej aplikacji. Użytkownik przy pomocy mapy (tzw. Heat map) jest w stanie zobaczyć gdzie i na jakich trasach trenują inni. Po zsynchronizowaniu zegarka z łatwością można odkrywać nowe ścieżki i trasy.

Suunto App jest w pełni kompatybilna z takimi aplikacjami jak Strava, TrainingPeaks czy Relive. Dzięki temu użytkownicy jeszcze lepiej mogę wykorzystać swoje treningi. Gdy zapragną mogą dzielić się swoimi osiągnięciami za pomocą wielu platform społecznościowych.

 

Suunto 5 to także stylowe wzornictwo

Zegarek Suunto 5 to przede wszystkim urządzenie stawiające na funkcjonalność, ale z pewnością nie można odmówić mu stylu. Posiada solidny pierścień ze stali nierdzewnej. W ofercie znajdziemy cztery wersje kolorystyczne. Czarny, biały, miedź burgundowa i miedź grafitowa.

Zegarek jest dostępny będzie w sklepach od  czerwca 2019 roku. Cena detaliczna wynosi 1459 zł.

Suunto prezentuje nowy zegarek multisportowy Suunto 5 z GPS!