Site icon MenWorld.pl

Szef Napoli da piłkarzom 10 mln € do podziału. Jeden warunek

Szef Napoli da piłkarzom 10 mln € do podziału. Jeden warunek

Szef Napoli da piłkarzom 10 mln € do podziału. Jeden warunek. Fot. SSC Napoli @X (Twitter)

Każdy lubi premie, niezależnie od tego, ile zarabia. Piłkarze Napoli mogą otrzymać spory zastrzyk gotówki, ponieważ szef Napoli obiecał dać piłkarzom 10 milionów euro do podziału. Jest jeden warunek, który muszą spełnić!

Ogromna premia dla piłkarzy! Szef Napoli składa obietnicę

Nieważne, czy ktoś zarabia średnią krajową, czy setki tysięcy – informacja o tym, że otrzyma się premię, jest po prostu miła i może dać motywację do cięższej pracy. Z takiego założenia wyszedł szef Napoli, Aurelio De Laurentiis, obiecał swoim piłkarzom, że dostaną oni 10 milionów euro premii do podziału, jeśli wyeliminują FC Barcelonę!

Przeczytaj także: McDonalds kupił ligę piłkarską! I to top 5 w Europie!

Szef Napoli da piłkarzom 10 mln € do podziału. Jeden warunek
Decydujące starcie Barcelony z Napoli odbędzie się w stolicy Katalonii! Fot. FC Barcelona @X (Twitter)

SSC Napoli 12 marca, czyli jutro, zmierzy się w 1/8 finału Ligi Mistrzów z FC Barceloną. Będzie to spotkanie rewanżowe – pierwszy pojedynek na stadionie panującego jeszcze mistrza Włoch, zakończył się jednobramkowym remisem. Laurentiis znalazł sposób na dodatkową motywację swoich zawodników.

10 milionów euro do podziału. Trzeba tylko wygrać

Jak podaje “Corierre dello Sport”, Aurelio De Laurentiis, szef SSC Napoli stwierdził, że najlepszą motywacją dla jego zawodników przed wtorkowym meczem z FC Barceloną, będą pieniądze. Ogłosił więc, że jeśli Partenopei wyeliminują na wyjeździe Dumę Katalonii, przekaże im do podziału 10 milionów euro premii!

Spotkanie pomiędzy Barceloną a Napoli odbędzie się 12 marca na tymczasowym stadionie katalońskiego klubu – Estadi Olímpic Lluís Companys. Początek zaplanowany jest na 21:00. Czy ten niecodzienny sposób motywacji podziała? 10 milionów euro to tyle, ile mniej więcej zarobił klub na awansie do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Źródło: Corierre dello Sport

Exit mobile version