116
Views

Ban nałożony prze USA na Huawei nie zwolnił producenta, który w dalszym ciągu produkuje bardzo ciekawe, wydajne i piękne smartfony. Przez brak usług Google smartfony chińskiego producenta może straciły trochę na popularności, ale na pewno nie na rodzimym rynku. Producent przygotowuje kolejny flagowy model – Huawei P50 Pro+. To jak będzie się prezentował możemy zobaczyć na najnowszych renderach.

Huawei P50 Pro+ na najnowszych renderach

Huawei P50 Pro+ to flagowiec chińskiego producenta, na którego czekamy z niecierpliwością. Smartfony z tej serii od początku oferowały świetne właściwości fotograficzne i w tym przypadku będzie tak samo. Przynajmniej mamy taką nadzieję, ponieważ nie ma zbyt wielu informacji na temat specyfikacji modelu P50 Pro+.

O ile pod względem wnętrzności model Huawei P50 Pro+ jest jeszcze zagadką, to w kwestii wyglądu nie jest już tak tajemniczy. W sieci pojawiły się pierwsze rendery, które rzekomo przedstawiają P50 Pro+. Co rzuca się w oczy? Przede wszystkim dwie charakterystyczne wyspy na aparaty. Po grafikach możemy stwierdzić, że smartfon będzie wyposażony w pięć obiektywów. Prawdopodobnie oprócz aparatu głównego z tyłu znajdziemy także obiektyw peryskopowy. Nie zabraknie też aparatu ultraszerokokątnego. Z przodu zaś umieszczone zostanie pojedyncze oczko.

Piękny i smukły – właśnie tego oczekujemy od smartfonów

Na grafikach prezentujących urządzenie możemy zobaczyć jak pięknym smartfonem będzie Huawei P50 Pro+. Z informacji, które zostały ujawnione wcześniej, producent wyposaży smartfon w wyświetlacz wykonany w technologii OLED o przekątnej 6,7-cala. Ekran flagowego modelu Huawei będzie posiadał mocno zakrzywione rogi, a czytnik linii papilarnych zapewne będzie schowany pod ekranem. Oczywiście będziemy mieć też do czynienia z bardzo cienkimi ramkami wokół ekranu.

Niewiadomą kwestią pozostaje jednak odświeżanie częstotliwości ekranu, który zostanie zainstalowany w P50 Pro+. Niemal na pewno będzie to ekran 120 Hz, jednak nie ma żadnego potwierdzenia czy tak naprawdę będzie. Smartfon będzie napędzany procesorem Kirin 9000 i w najwyższej wersji będzie oferował 12 GB pamięci RAM.

Huawei P50 Pro+ prawdopodobnie zadebiutuje na rynku w maju, jednak nie wiadomo czy urządzenie pojawi się w Europie.

Źródło: GSMArena.com, @Hoiindi

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.