92
Views

Rynek słuchawek zyskał właśnie nowego i świetnie prezentującego się gracza. Kinera YH802 to słuchawki dokanałowe TWS, które zaskakują nie tylko bardzo dobrą jakością dźwięku oraz świetnym wyglądem.

Kinera YH802 wchodzi na rynek

Rynek bezprzewodowych słuchawek TWS jest bardzo szeroki, jednak urządzenia te często powielają design. Ze słuchawkami Kinera YH802 jest zupełnie inaczej. Te dokanałowe słuchawki bezprzewodowe cechują się przede wszystkim czystym i dynamicznym brzmieniem. Na pokładzie znajdziemy aktywną redukcję szumów oraz aż sześć mikrofonów. To z pewnością sprawi, że rozmowy telefoniczne za wykorzystaniem tych słuchawek będą stały na najwyższym poziomie, nawet przy dużym hałasie otoczenia.

Przeczytaj także: Test OPPO Enco Free2 – słuchawki z ANC w dobrej cenie

Warto podkreślić, że słuchawki Kinera YH802 są ręcznie wykańczane, dlatego też żadna ze słuchawek nie jest taka sama. Ciekawie prezentujące się malowania na pałąkach słuchawek TWS sprawiają, że prezentują się one finezyjnie i z klasą. Słuchawki zaprojektowano tak, aby oferowały, jak najwyższy komfort użytkowania. Trwałe i miłe w dotyku materiały w pakiecie z ergonomicznym kształtem i niską wagę (6g) sprawiają, że słuchawki są praktycznie nieodczuwalne.

Tak pięknych słuchawek jeszcze nie widzieliście. Oto Kinera YH802!
Tak pięknych słuchawek jeszcze nie widzieliście. Oto Kinera YH802!

Wysoka jakość muzyki i najnowsze technologie

Słuchawki Kinera YH802 wyposażono w najnowsze technologie, dzięki czemu ich codzienne użytkowanie jest niezwykle proste i komfortowe. Na pokładzie znajdziemy technologię Bluetooth 5.0, układ XB6466D, oraz tryb IRBD, który gwarantuje stabilność połączenia i możliwość pracy w podwójnym trybie “master”. Każda z słuchawek może pracować oddzielnie. Nie można zapomnieć również o kodeku AAC i SBC, dzięki czemu dźwięk ma wysoką rozdzielczość.

Redukcja szumów w słuchawkach Kinera YH802 została oparta na zaawansowanych technologicznie układach DSP (Digital Signal Processing). Układy te współpracują z sześcioma mikrofonami, dzięki czemu wygłuszenie hałasów otoczenia jest niezwykle skuteczne. Oczywiście słuchawki posiadają także tryb, który pozwala na prowadzenie rozmów bez konieczności ściągania słuchawek oraz tryb przezroczystości dla dźwięków otoczenia.

Oczywiście nie można zapomnieć o możliwościach dźwiękowych słuchawek Kinera YH802. Słuchawki wyposażono w specjalnie zaprojektowane przetworniki dynamiczne. Producent wykorzystał tutaj kompozytowe membrany PEK z magnesami neodymowymi i specjalne cewki wykonane z miedzi najwyższej jakości. Drut w cewkach ma średnicę 0.03 mm, co przenosi się na niską masę drgającą, dzięki czemu dźwięk jest czysty.

Słuchawki wyceniono na 690 PLN i dostępne są w wybranych sklepach.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.