Tak wyglądają nowe koszulki reprezentacji Polski! Ładne?
430
Views

Kadra narodowa 21 marca zagra pierwsze barażowe starcie, które pozwoli zbliżyć im się do Mistrzostw Europy 2024 rozgrywanych w Niemczech. To właśnie z Estonią zawodnicy prowadzeni przez Michała Probierza, założą na siebie nowe koszulki reprezentacji Polski. Zmiany są, ale czy na lepsze? Zobaczcie!

Nowe koszulki reprezentacji Polski zadebiutują z Estonią

Minimalizmy już jakiś czas temu dopadł stroje piłkarzy i nowe koszulki reprezentacji Polski są tego najlepszym przykładem. Z pewnością przypadną one do gustu osobom, które doceniają proste trykoty, ponieważ takie właśnie są! W sieci pojawił się przeciek pokazujący, w jakich koszulkach wybiegną reprezentanci Polski w meczu przeciwko Estonii.

Przeczytaj także: McDonalds kupił ligę piłkarską! I to top 5 w Europie!

Zarówno koszulka domowa (biała z czerwonymi akcentami), jak i wyjazdowa (czerwona) mają godło Polski w centralnym punkcie, a zaraz pod nim znajduje się logo sponsora, czyli Nike. W koszulce domowej znajdziemy stylowy kołnierzyk w kolorze czerwonym i w takim samym kolorze jest pasek na końcu rękawków.

Nike postawiło na prostotę. Podobają wam się nowe koszulki reprezentacji Polski?

Baraże czas zacząć

Nowe koszulki reprezentacji Polski zadebiutują w meczu przeciwko Estonii, czyli pierwszym spotkaniu barażowym do Mistrzostw Europy 2024. Spotkanie to zostanie rozegrane w Warszawie, na Stadionie Narodowym. Jeśli Polakom uda się zwyciężyć w tym meczu, kolejne, finałowe spotkanie barażowe zagrają na wyjeździe – przeciwnikiem będzie zwycięzca pary Walia – Finlandia.

polska-reprezentacja-polski; Mołdawia vs Polska. Gdzie za darmo oglądać mecz? [LINK]; skład na mołdawię; Reprezentacja Polski zagra z Łotwą. To będzie gwóźdź do trumny?; Lewandowski odejdzie z Barcy. Powodem "wewnętrzne spory"
Robert Lewandowski ostatnio znowu zaczął strzelać. Zapewni nam awans? Fot. MenWorld

Przed zawodnikami więc spore wyzwanie, dlatego też kibice mają nadzieje, że piłkarze powołani przez Michała Probierza spełnią pokładane w nich nadzieje. Listę powołanych selekcjoner reprezentacji Polski ma przedstawić już dziś wieczorem.

Źródło: FootyHeadlines

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.