Connect
To Top

Targi Tokyo Motor Show wystartowały. Suzuki pokazuje swoje pojazdy

To już czterdzieste szóste targi Tokyo Motor Show. Tradycyjnie, co jest oczywiste nie zabrakło firm japońskich. Swoje koncepty pokazała również marka Suzuki. Wśród nich spodobał mi się szczególnie jeden i mam nadzieję, że trafi on do sprzedaży w Europie, ponieważ wygląda naprawdę obiecująco.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Suzuki na 46 Tokyo Motor Show

Japończycy słyną z wielu ciekawych konceptów. Nawet nie chodzi o sam design samochodów, bo wiadomo, że ten bywa dziwny. Mam na myśli kwestię rozwiązań technicznych. Oczywiście podczas tegorocznych, czterdziestych szóstych już targów Tokyo Motor Show pojawiło się wiele hybryd, elektryków, czy pojazdów autonomicznych. Normalna rzecz, taka moda. Mi jednak przypadł do gustu jeden tak zwany kei car, który pokazała marka Suzuki. Oczywiście nie zabrakło motocykli, jednak w tym krókim artykule skupię się na samochodach. Zacznijmy jednak od typowych konceptów.

Suzuki prezentuje swoje koncepty na Tokyo Motor Show

Suzuki prezentuje swoje koncepty na Tokyo Motor Show

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.