Te nowości pojawią się w grze FIFA 22 tylko na konsolach nowej generacji!

Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że FIFA 22 na nowej generacji konsol będzie wyglądała zdecydowanie lepiej niż w przypadku komputerów PC. Teraz wiemy, że wykorzystanie HyperMotion nie będzie jedyną różnicą pomiędzy platformami. Next-geny zyskają kilka smaczków, których zabraknie na PC.

FIFA 22 na PS5 i Xbox Series S/X będzie wyglądać lepiej

EA zdecydowało, że konsolowcy w tym roku będą mieli lepiej. Kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że posiadacze konsol nowej generacji, czyli PlayStation 5 i Xbox Series S/X oraz osoby korzystające z Google Stadia będą grali w grę FIFA 22 z technologią HyperMotion. Rozwiązanie, które wykorzystuje ulepszoną technologię motion-capture, ma sprawić, że zawodnicy podczas meczu, będą poruszać się naturalniej.

Przeczytaj także: Koniec ikonicznego duetu? Nowa para komentatorów w FIFA 22?

Niestety, z tego rozwiązania nie skorzystają osoby, które będą grały w najnowszą odsłonę piłkarskich zmagań na komputerach PC. To prawdopodobnie pojawi się dopiero w kolejnej wersji FIFY. To nie będzie jednak jedyna różnica w tegorocznej edycji, ponieważ FIFA 22 na konsolach będzie bardziej rozbudowana!

Co zyskają gracze na nowych konsolach?

Nie, nie chodzi tutaj o bardziej rozbudowane tryby gier, a bardziej o smaczki, które sprawią, że w grę będzie grało się nieco przyjemniej. FIFA 22 na konsole nowej generacji i Google Stadia doświadczą większej ilości scen filmowych w trybie kariery. Będą mogli zobaczyć co dzieje się w szatni, jak wygląda przedmeczowa rozgrzewka czy podglądnąć pracę osoby zajmującej się stanem murawy. Pojawi się także specjalny komentarz. Będzie on podsumowywał nasze dotychczasowe osiągnięcia oraz to, co może zaprezentować w meczu dany piłkarz, bazując na statystykach z poprzednich spotkań.

Deweloper przygotował znacznie więcej! Osoby, które zdecydują się na karierę menadżerską, zobaczą nowe scenki, np. podczas przedstawiania nas jako trenera drużyny. W FIFA 22 w tym trybie doświadczymy także nowych animacji podczas prezentowania transferów. Podczas spotkania, komentatorzy będą wspominać o naszych ostatnich ruchach. Jeśli nasza drużyna będzie grała poniżej oczekiwań, z trybun zaczną wychodzić kibice.

Gra zadebiutuje na rynku 1 października 2021 roku. Będzie dostępna na wszystkie platformy – PC, Xbox One/Series, PS4/PS, Nintendo Switch i Google Stadia.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

T-mobile wprowadza swoją markę smartfonów z 5G. T Phone 5G

Według badań wynika, że ponad połowa Polaków korzysta ze...

A jednak! Intel Arc A770 trafi do sprzedaży! Premiera i ceny

Wczoraj, podczas Innovation Pat Gelsinger, Intel potwierdził cenę i...

Intel prezentuje 13 generację procesorów Intel Core

Podczas konferencji Innovation Pat Gelsinger, Intel zaprezentował także 13...

Kolejny problem Samsunga! Puchnące baterie we flagowcach!

Wygląda na to, że youtuber posługujący się pseudonimem Mrwhosetheboss...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj