TechLife Robot Vacuum – odkurzacz od realme debiutuje w Polsce!

Automatyczne odkurzacze stały się prawdziwym hitem. Cegiełkę do wszystkiego zdecydowało się dołożyć realme. Właśnie doczekaliśmy się polskiej premiery odkurzacza TechLife Robot Vacuum. Jest to pierwszy model z serii produktów Smart Care chińskiego producenta elektroniki.

realme TechLife Robot Vacuum debiutuje w Polsce

realme to chiński producent, który zyskał popularność dzięki wydajnym smartfonom w atrakcyjnych cenach. Teraz spróbuje zrobić to samo z urządzeniami Smart Care. Dziś do sprzedaży trafił automatyczny odkurzacz realme TechLife Robot Vacuum, który jest pierwszym z urządzeń marki, które w przyszłości mają stworzyć ekosystem inteligentnych urządzeń.

Przeczytaj także: Słuchawki z ANC w przystępnej cenie? Oto realme Buds Air Pro!

Reklama

Automatyczny odkurzacz realme TechLife Robot Vacuum został wyposażony w czujnik LiDar, który przy pomocy technologiom AI tworzy dokładne mapy pomieszczeń, które sprząta. Dzięki temu jest w stanie dostosować sposób sprzątania pomieszczenia, omijać przeszkody i po zakończeniu pracy wrócić do stacji dokującej. Na pokładzie znalazły się także trzy warstwy filtrujące, które podczas pracy urządzenia usuwają z otoczenia unoszący się pył i alergeny. Robot może pracować w czterech trybach: cichym (500 pa), normalnym (1200 Pa), turbo (2500 Pa) i maksymalnym (3000 Pa).

TechLife Robot Vacuum - odkurzacz od realme debiutuje w Polsce!
Odkurzacz realme w końcu trafił do sprzedaży!

Łatwe i wygodne sterowanie odkurzaczem

Wszystkim trybami odkurzacza realme TechLife Robot Vacuum możemy sterować ręcznie lub ich wybór pozostawić urządzeniu. Odkurzacz tryby uzależnia od potrzeb danej przestrzeni. Urządzenie zostało wyposażone w 38 czujników, które kontrolują postęp pracy i poruszanie się odkurzacza po pomieszczeniu. Użytkownik może ustawić indywidualny harmonogram całego miejsca zamieszkania, poszczególnych pokoi lub wyznaczonych obszarów. Pokoje można wykluczać za pomocą wirtualnej ściany, która blokuje urządzenie przed wyjazdem.

Odkurzaczem realme TechLife Robot Vacuum można sterować na dwa sposoby. Dzięki dedykowanej aplikacji na smartfony lub za pomocą komend głosowych kierowanych do Asystenta Google lub Amazon Alexa. Robot został wyposażony w moduł Wi-Fi, baterię o pojemności 5200 mAh, która starcza na nawet 240 minut pracy w trybie cichym lub 120 w trybie maksymalnym. W urządzeniu znajdziemy 600-mililitrowy pojemnik na śmieci. Można zamienić go również na pojemnik na wodę (300 ml na śmieci + 300 ml na wodę).

Odkurzacz dostępny jest w oficjalnym sklepie marki – tutaj lub tutaj. Jego cena to 1299 PLN, a w zestawie z urządzeniem znajdziemy dodatkowy zasobnik na śmieci i wodę i 12 nakładek czyszczących.

Dodaj komentarz
  1. Pierwszy raz widzę ten odkurzacz. Jeśli chodzi o automatyczny to w moim domu Roomba jest niezawodna. Podłogi są czyściutkie jak nigdy wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama