1040
Views
Spis treści ukryj

Ekran

Osoby, które myślą, że “oko” aparatu irytuje podczas codziennego korzystania z modelu Honor View 20 muszę powiedzieć jedno: źle myślicie. Tak naprawdę według mnie to o wiele lepsze rozwiązanie od irytujących notchy, a więc wcięć ekranowych. Tutaj obiektyw o średnicy 4,5 mm wręcz nie ma prawa przeszkadzać, nawet podczas oglądania filmu. Po prostu po chwili zapominacie o nim i już.

Co prawda jest to smartfon flagowy jeśli chodzi o firmę Honor, jednak to IPS LCD. Nie oczekujcie więc głębokiej czerni, ponieważ tej nie doświadczycie. Podoba mi się odwzorowanie innych barw – nie są one przesadzone. Dobrze wypadają także kąty widzenia oraz jasność.

Test Honor View 20 - flagowiec w rozsądnej cenie

1 2 3 4 5 6 7 8

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.