Connect
To Top

Test Honor View 20 – flagowiec w rozsądnej cenie

Poszukując smartfona kierujemy się przede wszystkim parametrami i ceną. Telefon musi być także atrakcyjny jeśli chodzi o wygląd. Czy testowany Honor View 20 okaże się być urządzeniem, które łączy te wszystkie cechy? Sprawdźmy to.

Wstecz1 z 8Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Zawartość zestawu

Oprócz samego smartfona Honor View 20 otrzymujemy w opakowaniu dodatkowe etui (przezroczyste), przewód USB typu C, ładowarkę oraz zestaw dokumentów: instrukcję, kartę gwarancyjną itd. Zabrakło słuchawek, jednak mi akurat w zupełności to nie przeszkadza, ponieważ rzadko korzystam z tych, które dołącza do zestawu producent. Na szczęście bohater tego artykułu wyposażony jest w złącze audio, dlatego też mogę dołączyć do telefonu moje prywatne słuchawki Denon AH-MM400.

Wstecz1 z 8Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media