The Dreamer to najnowsza kolekcja marki DASTAN
The Dreamer to najnowsza kolekcja marki DASTAN

THE DREAMER, czyli nowa odsłona marki DASTAN

Nowa kolekcja „The Dreamer” marki DASTAN

W najnowszej kolekcji, jak i całej ofercie marki DASTAN dostępne są zarówno garnitury, marynarki, koszule czy spodnie, a także szeroki wybór dodatków m.in. butów, poszetek czy krawatów. Kolekcje projektowane i produkowane są w Polsce. Mimo rozwoju marki, jej siedziba, wraz z produkcją od trzydziestu lat, niezmiennie, pozostaje w Łodzi. Rok 2019 jest jednak przełomowy. W strukturze marki następują zmiany, transformacji ulega także jej wizerunek. Trzydziestoletni DASTAN nie zamierza się starzeć, ale marzyć i kontynuować to, co kocha najbardziej – tworzenie mody męskiej na najwyższym poziomie.

DASTAN czyli jakość i świetny krój

Markę DASTAN wyróżnia najwyższa jakość i doskonałe kroje. Wieloletnie doświadczenie i wiedza, które łączą się z otwartością na nowości, a także świadoma selekcja trendów, poparta obserwacją światowych marek sprawiają, że ubrania marki wyróżniają się doskonałym, a jednocześnie nieszablonowym stylem, w którym klasyka łączy się z tym, co najmodniejsze. Różnorodność wzorów, fasonów i kolorów pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających mężczyzn, zarówno tych kochających klasykę, jak i podążających za nowinkami w modzie.

Dla kogo najnowsza kolekcja wiosna-lato?

THE DREAMER marki DASTAN jest sobą, normalnym facetem. Lubi dobrze wyglądać, lubi modę, jednak podstawą jego szafy jest męska klasyka. Ceni ją, jednak nie boi się nowoczesnych zestawień i ciekawych dodatków. Z najnowszych trendów wybiera te, które wpisują się w jego styl i doskonale go uzupełniają, wprowadzając do niego świeżość. W sezonie wiosna-lato 2019 nosi dwurzędowe garnitury, klubowe marynarki, spodnie typu chino i kardigany w odcieniach szarości, granatu czy beżu. W jego szafie nie może zabraknąć najmodniejszego, kolejny już sezon, motywu kraty, który łączy w nietypowe, intrygujące, jednak nigdy krzykliwe zestawienia, oparte na jednej tonacji kolorystycznej. Wybiera garnitury w kratę i zestawia je z dodatkami w kwiatowe nadruki czy motywy paisley. Założy marynarkę z szortami, a kiedy wymaga tego okazja, trzyczęściowy garnitur i krawat. Jest mężczyzną z klasą ale też marzycielem, nieco retro, a jednak współczesnym.