88
Views

Electronic Arts oraz studio DICE sprawiło, że dzień fanów serii Battlefield stał się jeszcze piękniejszy. Wydawca, jak i wykonawca Battlefield 6 potwierdzili, że w przyszłym tygodniu zobaczymy trailer nowej gry wojennej.

Battlefield 6 zostanie pokazany oficjalnie

Gracze, którzy czekają na premierę gry Battlefield 6 z niecierpliwością muszą poczekać jeszcze trochę. Wydawca gry EA oraz studio DICE, które zajmuje się produkcją tytułu zapowiedzieli, że pierwszy oficjalny trailer gry ukaże się w przyszłym tygodniu. Będzie to pierwsze spojrzenie na nową grę FPS w wysokiej jakości!

Warto wspomnieć, że jakiś czas temu w sieci pojawił się rzekomy trailer gry Battlefield 6, jednak był on w tak niskiej jakości, że nie można było na nim zobaczyć nic szczególnego. 9 czerwca zobaczymy jednak wszystko w wysokiej jakości! Premiera zwiastuna gry odbędzie się na oficjalnym kanale gry na YouTube.

Czego możemy spodziewać się po nowej odsłonie serii?

Nie tak dawno, na temat Battlefield 6 wypowiedział się szef studia DICE, Oskar Gabrielson. Osoba odpowiedzialna za nadzorowanie prac nad grą oznajmiła, że w grze zobaczymy wielką wojnę, która zostanie ukazana na nowym, wysokim poziomie. Fabuła, jak i sama rozgrywka będzie pełna szalonych i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Na gracza będą czekały ogromne bitwy pełne chaosu i dużej ilości graczy.

battlefield 6
9 czerwca, do sieci trafi nowy trailer gry Battlefield 6!

Pewne jest to, że nowa wersja gry trafi zarówno na stare, jak i nowe konsole oraz komputery PC. Czy Call Of Duty ma się czego bać? Najnowsza odsłona Cold War podzieliła graczy. To samo tyczy się CoD: WarZone, które jest pełne błędów i cheaterów. Czy EA i studio DICE przygotowało nam lepszy i bardziej dopracowany projekt niż Activision?

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.