Transfer Mbappe ma zostać sfinalizowany jeszcze w tym tygodniu! Real Madryt, PSG oraz sam zawodnik dogadali się w kwestii przenosin z Parku Książąt na Estadio Santiago Berbaneu! Czy saga wkrótce rzeczywiście wkrótce się skończy?

Saga dobiega końca?

Saga dotycząca przenosin Kyliana Mbappe do Realu Madryt ciągnie się już od kilku dobrych lat i dopiero w tym sezonie przybrała na tempie. I wkrótce może się zakończyć, ponieważ francuski napastnik podczas ostatniej przerwy reprezentacyjnej ogłosił, że odejdzie z PSG, kiedy jego obecny kontrakt dobiegnie końca.

Przeczytaj także: Mbappe początkiem? Z PSG odejdzie aż 12 piłkarzy!

Oczywiście taki obrót spraw nie podoba się francuskiemu klubowi, dlatego też, jeśli 24-latek miałby odejść, to transfer Mbappe jest tutaj jedynym wyjściem. Nikt nie chciałby stracić takiego zawodnika za darmo, zwłaszcza że mówimy tutaj o piłkarzu wartym rzekomo 200 milionów euro.

Transfer Mbappe przesądzony! Finalizacja w tym tygodniu

Transfer Mbappe do Realu Madryt jest pewny i wydarzy się prędzej czy później, takie od kilku tygodni pojawiają się informacje. 24-latek ma jeszcze bardziej nalegać na przenosiny do Madrytu po tym, jak z klubem pożegnał się jego kolega z reprezentacji, Karim Benzema. Wiele na to wskazuje, że transfer ten wkrótce w końcu dojdzie do skutku! Jak szybko? W tym tygodniu!

Jak podają media, wszystkie dwie strony (piłkarz i PSG) miały dogadać się w kwestii przenosin francuskiego napastnika na Estadio Santiago Bernabeu. Mbappe chciał otrzymać bonus lojalnościowy w wysokości 40 milionów euro, jeśli pozostanie w klubie do końca lipca. Najnowsze przecieki mówią, że do piłkarza trafi połowa tej kwoty, co miało pozwolić dogadać się obu stronom. Transfer do “Królewskich” określany jest jako “nieunikniony”.

Źródło: Twitter