Kiedy okazuje się, że Cezary Kulesza wybrał już nowego selekcjonera, pojawiają się nowe informacje. Jak podaje Piotr Koźmiński, z “WP Sportowe Fakty, zaskakującym wyborem prezesa PZPN może być były trener Portugalii, Fernando Santos.

Cezary Kulesza wybrał. Kto będzie nowym selekcjonerem?

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza, wie, kto zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Wyznał on, że największym i najważniejszym czynnikiem w wyborze szkoleniowca, był fakt, czy trenował on już kiedyś drużynę narodową.

Przeczytaj także: Wybór selekcjonera tuż, tuż. Zostało trzech kandydatów?

Idąc tym tropem, Steven Gerrard nie zostanie wybrany na to stanowisko. W ostatnich dniach mówiło się o trzech nazwiskach, jeśli jednak wierzyć słowom Kuleszy, kandydatów zostało dwóch – Vladimir Petković oraz Paulo Beto, którzy mają doświadczenie w pracy z drużyną narodową. Teraz pojawiają się zaskakujące informacje sugerujące, że kandydatem może być były szkoleniowiec Portugalii.

Były trener Portugalii przejmie reprezentację Polski?

Piotr Koźmiński z “WP Sportowe Fakty” podał bardzo zaskakujące informacje, które sugerują, że wybór nowego selekcjonera reprezentacji Polski nie tyczy się jedynie dwóch wyżej wymienionych nazwisk. Okazuje się, że niespodziewanym kandydatem na to stanowisko jest Fernando Santos, który po zakończonych MŚ w Katarze zrezygnował z posady selekcjonera reprezentacji Portugalii.

Sprawa wybrania nowego trenera kadry narodowej może zakończyć się niespodziewanym wyborem, ponieważ jak podał Koźmiński, jeden z portugalskich dziennikarzy stwierdził, że nie należy skreślać Fernando Santosa. Szkoleniowiec ten w latach 2014-2022 prowadził reprezentację swojego kraju, a pod jego wodzą Portugalia zdobyła mistrzostwo Europy w 2016 roku i wygrała Ligę Narodów w sezonie 18/19!

Źródło: WP Sportowe Fakty