106
Views

Kilka tygodni temu w sieci pojawiła się informacja, że trylogia GTA do sprzedaży i to w odświeżonej odsłonie. W zestawie znajdą się zremasterowanego San Andreas, Vice City oraz “trójka”. Najpierw dowiedzieliśmy się, ile będzie kosztować zestaw, a teraz możemy zobaczyć, jak będzie się prezentować!

GTA The Trilogy Definitive Edition nie będzie tanie

Trylogia GTA, która została ogłoszona kilka tygodni temu, nie będzie rewolucją, a ewolucją, która ma przywrócić blask starym tytułom. Grand Theft Auto 3 trafiło do graczy 20 lat temu, Vice City jest już pełnoletnie, a wkrótce do tego grona dołączy San Andreas. Odświeżone tytuły skierowane są przede wszystkim do tych osób, które wychowały się na tych kultowych tytułach Rockstar Games.

Przeczytaj także: GTA: The Trilogy Definitive Edition będzie drogie. Bardzo.

Cena kultowych gier, wydana pod nazwą GTA The Trilogy Definitive Edition może jednak trochę przerażać. W jednym ze sklepów pojawiła się oferta na zestaw. Została jednak ona po chwili usunięta. Jak wiemy, nic w sieci nie ginie i według informacji odświeżona trylogia GTA ma kosztować aż 269 złotych! Jest to trochę żerowanie na nostalgicznych wspomnieniach. Jestem jednak pewien, że chętnych nie będzie brakować.

Zobaczcie, jak wygląda odświeżona trylogia GTA!

Trylogia GTA The Trilogy Definitive Edition będzie zestawem gier, które trafią na kilka platform. Oczywiście pojawi się ona na komputery PC, stare generacje konsol – PlayStation 4 oraz Xbox One. Dodatkowo zostanie ona udostępniona na Nintendo Switch. Trylogia będzie także dostępna na nową generację konsol, czyli PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

Zestaw trzech gier od Rockstar Games w wersji pudełkowej, na wszystkie wymienione platformy pojawi się 7 grudnia 2021 roku. 11 listopada posiadacze usług Xbox Game Pass będą mogli cieszyć się ze zremasterowanego GTA San Andreas. Z kolei GTA III trafi do subskrybentów PS Now dopiero 7 grudnia. Teraz możecie już zobaczyć, jak graficznie będą prezentować się odświeżone tytuły.

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.